Aksa Jeneratör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Aksa Jeneratör iş başvurusu

Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarında lider konumda olan şirket Aksa Jeneratör personel alımları yapmaya ve açık iş ilanlarını duyurmaya devam ediyor. Sende işe alım süreci hakkında bilgi almak ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıda yer alan makalemizden faydalanabilirsin.

Aksa Jeneratör hakkında

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olan ve 1994 yılında Holding olarak yapılaşan dev firma, yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Jeneratör dışında birçok farklı sektörde varlığını sürdüren firma yıllar içinde güçlenmiş ve Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almıştır.

Aksa Jeneratör, İstanbul (Türkiye, 20,00 m² kapalı alan) ve Changzhou (Çin, 20,00 m² kapalı alan) şehirlerinde bulunan üretim tesislerinde;1 kVA ile 2500 kVA arası benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlı jeneratörler, marin yardımcı jeneratörleri, aydınlatma kuleleri ve jeneratör donanımları üreterek sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Aksa Jeneratör açık iş ilanları

Aksa Jeneratör kariyer.net web sitesi üzerinden iş alımları gerçekleştirmekte ve adayları www.kariyer.net internet sitesinden değerlendirmeye almaktadır.  Aksa’da ki açık pozisyonlara ulaşabilir ve başvurulara bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aksa Jeneratör İşe Alım Süreci

Pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıda belirtilen değerlendirme metotlarının tümü ya da bir bölümü kullanılarak adayları değerlendirmektedir.

•             Yetkinlik Bazlı Mülakat

•             Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

•             Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı

•             Kişilik Envanteri

•             Çeşitli Sınavlar

Aksa jeneratör Staj Programı

Aksa Jeneratör Ekspres Kariyer Staj Programı ile dünyanın en büyük akrilik elyaf üreticisi Aksa’da staj yapma imkanı vermektedir. Ekspres Kariyer, lisans 3.-4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik proje bazlı bir staj programıdır.

2022 yaz dönemi Ekspres Kariyer başvuru dönemi 18 Mart 2022 tarihine kadar devam ediyor, detaylı bilgi ve başvuru için https://www.youthall.com/Aksa/ekspres-kariyer-staj-programi_5/ adresine ulaşabilirsiniz.

Aksa Jeneratör iş başvurusu nasıl yapılır?

https://www.aksa.com.tr/tr-tr/insan-kaynaklari adresine giderek ya da kariyer.net adresinden iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*