Aklease İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

aklease

Aklease İş Başvuru Formu

Aklease İş Başvurusu yaparak Aklease’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aklease iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1988 yılında kurulan AK Finansal Kiralama A.Ş. (AKLease), 22 yıldır KOBİ,ticari ve kurumsal segmentte yer alan müşterilerine finansal kiralama hizmeti vermektedir. %99,99 Akbank iştiraki olan şirket,yatırımcılara, ülke çapında yer alan temsilcilikleri ve Akbank’ın yaygın şube ağı aracılığıyla ulaşarak yaratıcı ve hızlı leasing çözümleri sunmaktadır.

2010 yıl sonu itibarı ile %10 pazar payı, 1 milyar TL üzerinde Net Kira Alacağı ve 1,2 milyar TL aktif büyüklüğü ile AKLease,Türkiye’nin büyük, yüksek aktif kalitesiyle de önde gelen leasing şirketidir.

AKLease, 2010 yılında Fitch Ratings tarafından, hem uzun vadeli Türk Lirası hem de uzun vadeli yabancı para cinsinde “yatırım yapılabilir” seviyesi olan BBB- notu ile, uzun vadeli ulusal notta ise alınabilecek en yüksek not olan AAA notu ile derecelendirilmiştir. AKLease, kredi derecelendirme ile şeffaflıkta bir adım daha ileri gitmiştir.

AÇIK POZİSYONLAR

Tarih                   Pozisyon          Şehir/Ülke Firma Adı
09.04.2014 Satış Pazarlama Yönetici Yardımcısı İstanbul AK Finansal Kiralama A.Ş.
31.03.2014 Satış Pazarlama Uzman Yardımcısı Ankara AK Finansal Kiralama A.Ş.

AkLease açık pozisyonlarına başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*