Akkuş Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

akkus-tekstil-is-basvuru-formu

Akkuş Tekstil İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Akkuş Tekstil iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Akkuş Tekstil şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Akkuş Tekstil insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Akkuş Tekstil firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Misyonumuz;

Denim ve None Denim Konfeksiyon Sektöründe doğanın temiz kalmasından doğrudan sorumlu kuruluşlardan biri olduğumuzun bilinciyle, standart ve sistematik yöntemler ile tecrübelerimizi birleştirerek, her alandaki sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve aşmak üzere kaliteli ürünler üreterek gelişmektir.

Vizyonumuz;

Proseslerimizdeki ileri teknoloji eşgüdümünde; kişisel gelişiminin ön planda tutulduğu çalışanlarımız, sürekli gelişme arzusuyla tatmin edilen müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızın iş birliği ile Denim ve None Denim Konfeksiyon sektöründeki saygın konumuzu muhafaza ederek, globalleşen dünya pazarında tercih edilen bir marka konumuna gelebilmek, Toplam Kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM PERSONELİ İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil – Monter Jeans
Ürün Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil
METOCU İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil San.Dış Tic.Ltd.Şti.
Makastar Yardımcısı İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil
Kalite Güvence Uzmanı (Inspektör) İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil San.Tic.A.Ş.
İDARİ İŞLER AMİRİ İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil
ÜTÜ – PAKET FASON TAKİP ELEMANI İstanbul(Avr.) Akkuş Tekstil
MOTORLU KURYE Türkiye Akkuş Tekstil

Akkuş Tekstil iş başvuru formu için tıklayınız.

1 yorum

  1. 1994 sene sinde ipas tekstil boyama ve yıkamada 8 yıl işletme vardiya amiri olarak calıştım yıkama ve boyamada tecrubeliyim şuan fatto tekstil de calışıyorum yıkama ve boyama takip piyasayı cok iyi bilirim tşk,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*