Akçelik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

akcelik

Akçelik personel alımı yapacak!

Akçelik iş başvurusu yaparak sizde Akçelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akçelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akçelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akçelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AKÇELİK 1978 tarihinde İzmir de kurulmuştur. %100 Türk sermayesiyle kurulan AKÇELİK geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, sıkı işbirliği ve insan odaklı politikaları sayesinde sürekli gelişmesini sürdürerek büyümüştür.

1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde tamamlanan 15.000 m² alana sahip yeni fabrikasına taşınmış burada ticari faaliyetine üretim faaliyetini de eklemiştir.Sunduğu kalite ve hizmetle sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretebilmek amacıyla 1999 yılında İstanbul satış ofisi müşterilerinin hizmetine girmiştir.

30 yılı aşkın tecrübesi, uzman kadrosu ve ilkeli çalışma anlayışıyla çalışan AKÇELİK firması, Gebze ,İzmir ve Konya’da 50.000 m² alanda müşterilerine özel çözümler üretmeye devam etmektedir…

Misyon ve Vizyon

Yerel Misyon, Küresel Vizyon…

Misyonumuz

Müşterilerimizin Alaşımlı-Alaşımsız çelik taleplerini zamanında, en uygun fiyat ve istenen kalitede hizmet anlayışıyla karşılamak

 Vizyonumuz

Tüm çalışanlarımızın etkin katılımı ile hizmet verdiğimiz sektörler de değer yaratan bir şirket olmak.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*