Akçansa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Akçansa-logo

Akçansa İş Başvuru Formu

Akçansa İş Başvurusu yaparak Akçansa’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akçansa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akçansa;
Başarıya ulasmasında önemli rol oynayan insan kaynağına verdigi önem çerçevesinde; İK süreçlerinde eğitim, performans değerlendirmesi, kariyer gelişimi, organizasyon ve insan kaynağı başarı planı, ücret sistemi ve sosyal haklar uygulamaları ile çalışanlarına bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı sağlamaktadır.
Akçansa’da yürütülen tüm görevlerle ilgili olarak; o görevi yürütecek kişinin taşıması gereken nitelikler, görevin yürütümü sırasında içerde ve dışarıda kurulması gereken iletişim ağı, görevin tanımı/misyonu ve ana sorumluluk alanları tarif edilmiş durumdadır.Akçansa’da kapsamdışı tüm görevler, “İş Aileleri”ne göre tasnif edilmiştirler. İş yapış tarzları, gerektirdiği yetkinlikler, bilgi ve beceriler bakımından benzer özellikler gösteren pozisyonların aynı aileye mensup olduğu bu yöntem sayesinde; işlerin objektif ölçülmesi, büyüklüklerinin şirket içinde ve dışında karşılaştırılması mümkün olmaktadır. “İş Değerlemesi ve İş Ailesi” sonuçları “Akçansa Ücret Sistemi”nin temelini oluşturmaktadır
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*