Akbank Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Akbank Çalışma Şartları ve Staj İmkanları

Akbank bünyesine 2021 yılı için personel alımlarına devam ediyor. Sirkülasyon halinde iş alımı yapan Sabancı kuruluşlu dev banka Akbank’ın çalışma koşullarını, kariyer fırsatlarını ve staj imkânlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Akbank Hakkında

Sabancı ailesine ait olan ve 1948 yılında faaliyete geçirilen banka, ilk başta sadece pamuk üreticilerini desteklemek amacıyla kurulmuştu. Daha sonrasında 1990 yılında halka açıldı ve 32 yıllık başarısı ile Akbank günümüzde Türkiye genelinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye genelinde 840 şubeye sahip ev banka, 15 milyonun üzerinde müşteriye sahip.

Akbank Çalışma Saatleri

Haftalık 8.5 saat mesai saati bulunan banka personelini, prim sistemiyle çalıştırmaktadır. Özel sağlık sigorta, doğum izni, yıllık izin ve haftalık 2 gün izin sağlayan firma remi ve dini bayramlarında da tatildir. Yıllık prim hedefi tutturan personeller için maddi olanaklarını oldukça genişleten ima ayrıca, yılda 4 kez de ikramiye vermektedir.

Akbank Çalışma Ortamı

Akbank’ın genel merkezi Sabancı Center’ın çalışma ortamı oldukça eğlenceli ve huzurludur. Kafeden, spor salonuna, ortak çalışma alanlarından, ferah konferans alanlarına kadar birçok konuda donanıma sahiptir. Bankalarda çalışmak isteyen personeller içinse yine ferah ve huzurlu bir ortam sağlanmaktadır. Yan yana masalarda çalışılan bankalarda güvenlik bulunmaktadır.

Akbank Kariyer Fırsatları

Akbank’ın birçok kariyer fırsatı bulunmaktadır. Başvuru sürecinde dahi kariyerin için çalışmalar yapan dev firma, Akbank Kariyer programı ile genç mezunları desteklemektedir. Akbank kariyeri, kariyerlerinde yükselmeyi hedefleyen birçok beyaz yakalı için gelişim programları sunmakta ve dijital dünyaya ayak uydurman için eğitimler vermektedir.

Akbank Kariyer

Akbank Kariyer sitesinden ulaşabileceğiniz Akbank Kariyer fırsatlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gelişim Programları
 • Kariyer Yolculuğu
 • Gençlik Akademisi

Akbank Staj İmkânları

Banka, Akbank Kariyer kapsamında staj imkânı sunar. Belli aşamalar sonrası staja kabul eden Akbank, “Akbank Demo” programına başvurmanızı istiyor. İyi bir özgeçmiş doldurmanı gereken süreçte daha sonrasında ise yüz yüze veya online bir görüşme gerçekleştiriliyor. Üstelik kabul gördükten sonra staj yapmakla kalmıyorsun. Banka seni gelişim programına dâhil ediyor ve gelişmene tanık olmaya devam ediyorlar.

15 yorum

 1. Ticaret Meslek lisesi bilişim bölümü son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.sizinle çalışıp kendimi geliştirmek isterim.yardımcı olursanız sevinirim.tşk
  05350465068

 2. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2023-2023 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 3. Merhaba Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.sınıf Farabi öğrencisiym bir dönemlik geldim. Gaziantep Üniversitesinde okuyorum ve zorunlu stajım var. Bankanızda stajımı yapmak istiyorum benim için iyi bir deneyim olacağına inanıyorum Teşekkürler.

 4. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 5. mrb. inonu universitesi iibf. fakyltesinden isletme ogrencisiyim. banka alarinda uzmanlasmak istiyorum. gaziantep subenizde. yaz. stajimi yapmak. istiyorum. gereginin. yapilmasimi arz. ederim. tesekkurler.

 6. Kırklareli üniversitesi matematık bölümü 1. ögretım 2.sınıf ögrencisiyim teorik aldıgım egitimleri uygulamalı bir sekilde yansıtmak ,firmanıza katkı saglamak ve kendimi geliştirmek istiyorum.istanbul ,giresun ve kırklareli subelerizde staj yapmak istiyorum .Geregının yapılmasını arz ederim.
  05414287328

 7. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 8. Afyon Kocatepe Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim bankacılık hayatında ilk deneyimimi AKBANK’da gerceklerştirmek istiyorum.Burada kazanacağım deneyim ve tecrübeleri iş hayatına atıldığımda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kendimi daha fazla geliştirmek için BOLU,ANKARA,TEKİRDAĞ şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Geleceğe yönelik emin adım atabilmek için sizlerle birlikde olmak istiyorum.Gereğini bilgileriize arz ederim .

 9. Dokuz Eylül Üniversitesi 3.sınıf bilgisayar mühendisi öğrencisiyim.Yazılım stajı yapmak istiyorum.Veri tabanı yönetim sistemleri konusunda ilgiliyim..

 10. Merhabalar
  Sayın yetkili ye
  Denizli de ikamet ediyorum
  Bünyenizde Çay ve temizlik görevlisi olarak çalışmak isterim bu konuda tecrübeliyim bankalarda joker eleman olarak görev yaptım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*