Ak-Kim İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Ak-Kim İş Başvuru Formu

Ak-Kim İş Başvurusu yaparak Ak-Kim ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ak-Kim iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşılması amaçlamaktadır.

İşe alım ve yerleştirme sürecinde objektif kararın verilmesini destekleyecek çağdaş değerlendirme yöntemleri kullanılarak, “Doğru İşe Doğru Çalışan” seçilmesi prensibi ile hareket ederiz.

“Doğru İşe Doğru Çalışan” prensibinden hareketle; pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır.

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
  • İngilizce Seviye Belirleme Sınavı
  • Kişilik Envanteri

Belirtilen değerlendirme metotları kullanılarak; adayların bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile niteliklerine uygun pozisyona yerleştirilmelerini sağlanmaktadır.

Akkök Yetenek Tohumları

Akkök Grubu Şirketleri olarak, “yeni mezun işe alım vizyonu” doğrultusunda; grup genelinde potansiyeli yüksek, yeni mezun gençlere yönelik  Akkök Yetenek Tohumları süreci yürütülmektedir. Bu süreç ile, gençlerimize farklı yollardan ulaşmayı ve onları “Akkök İle Geleceğine Yatırım Yap” mesajı ile Grubumuza kazandırmayı amaçlamaktayız.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
Ürün Yönetimi Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Satış Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Elektrik Bakım Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
CMC UzmanıAydın Başvur
Elektrik Bakım Teknikeriİstanbul Avrupa Başvur
İthalat ve Satın Alma Operasyonları UzmanıYalova Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*