Ahmet Yar Soğutma İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ahmet-yar-sogutma

Ahmet Yar Soğutma İş Başvuru Formu

Ahmet Yar Soğutma İş Başvurusu yaparak Ahmet Yar Soğutma’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ahmet Yar Soğutma iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi; gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş ve topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.

Ahmet Yar Hakkında

1946 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız soğutma sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyuncular arasında yer almaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı, satış sonrası hizmetleriyle büyük fark yaratan ve bütün bu faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayan bir firmadır. Gıda güvenliği, insan sağlığı, çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği öncelik verdiğimiz değerlerimizdir.

Dünya standartlarında üretim yapmakta olan firmamızın faaliyet alanı oldukça kapsamlıdır. Ürün portföyünde soğutmalı reyonlar, soğuk hava depoları ve kapıları, soğutma üniteleri, ısı eşanjörleri, merkezi soğutma sistemleri, uzaktan izleme ve kontrol uygulamaları ile enerji yönetim sistemleri bulunmaktadır.

Firmamız bugün üretimini Türkiye’de farklı lokasyonlarda iki ayrı üretim tesisinde toplam 45.000 m² kapalı alanda sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Rusya ve Ukrayna da montaj tesisleri, Fransa, Almanya ve Kazakistan’da ofisleri bulunmaktadır.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

6 yorum

  1. Şuan bosch servisine çalışmaktayım sizinle çalışmak isterim burdaki çalışma pozisyon um teknisyen dir hem beyaz eşya hem klima üzerine montaj ve ariza bilgim var çalışma hakları ni alamadığını için bırakmayı düşünüyorum tel.0538 7173413

  2. Su an klimasanda 2004 den beri calismaktayim montaj bolumu cam bolumunde calismaktayim calisma haklarimi alamadigim icin birakmak istiyorum Karabaglarda oturuyorum 05356675296 sizinle calismak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*