AGMLab İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

agmlab

AGMLab İş Başvuru Formu

AGMLab İş Başvurusu yaparak AGMLab’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda AGMLab iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

AGMLab Bilişim Teknolojileri, gelişen teknolojiye paralel olarak yenilikçi projeler geliştirmek, AR-GE çalışmaları yürütmek ve danışmanlık servisi sunmak amacıyla, 2004 yılında kurulmuştur.

AGMLab, Ocak 2005’ten itibaren Bilkent Üniversitesi’nin teknoloji parkı olan Bilkent Cyberparkta yeralırken, Mart 2009 itibariyle ODTÜ Teknokentte üniversite-sanayi işbirliğini içeren projeler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

AGMLab, ODTÜ’de yürüttüğü AR-GE çalışmalarını spesifik yazılım geliştirme tecrübesi ile birleştirerek Arama Motoru, Plaka Tanıma Sistemleri, Akıllı Web Analiz Sistemleri vb. yenilikçi ürünler geliştirmiştir.

Misyonumuz: Şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi ve kaliteli arama çözümleri sunmak, dünya çapında mevcut olan geniş bilgi kümelerine erişimek, bilgi üzerinde araştırma yapmayı ve bilgiyi kullanan yeni servisler oluşturmaktır.

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*