Actavis İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Actavis-logo

Actavis İş Başvuru Formu

Actavis İş Başvurusu yaparak Actavis’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Actavis iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sürecimizin amacı, adaylarımızın sahip oldukları yetkinlikler ve teknik beceriler doğrultusunda en uygun pozisyonlara yerleştirilmelerini sağlamaktır.

Sürecimiz, kurumun değerlerini ve pozisyonun gerekliliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak adaylara zihinsel beceri testi, İngilizce testi, kişilik envanteri gibi araçlar uygulanarak ve yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılarak yönetilir.

Eğitim Ve Gelişim

Actavis, çalışanlarının gelişimine önem veren ve bu doğrultuda yatırım yapan bir şirkettir. Hedefimiz, konusunda en iyi olan firmalar ile işbirliği yapmaktır. Actavis’de tüm çalışanlar eğitim & gelişim sürecine dahildir.

Şirketimiz bünyesinde, eğitim ve gelişim süreci merkez & saha olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem merkez hem de saha çalışanlarımız için belirlenmiş bir eğitim takvimi bulunmaktadır. Merkez için, kişisel gelişim ve mesleki / teknik eğitimler verilmektedir. Saha için ise, modüler bir eğitim sistemi kurgulanmış olup “Actavis Academy” adı altında süreç yönetilmektedir.

Actavis Academy: Saha ekibine özel tasarlanmış gelişim programıdır. Program; Ürün Eğitimleri, Medikal Eğitimler, Teknik Eğitimler ve Kişisel Gelişim Eğitim modüllerinden oluşmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                            Şehir
Tanıtım Sorumlusu -PC                     Ankara Actavis
Tanıtım Sorumlusu-CNS                   Elazığ Actavis
Dönemsel Ruhsatlandırma Uzmanı Türkiye Actavis

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Actavis Hakkında

Actavis, eşdeğer ilaç, markalı ve biyo-eşdeğer ürünlerin geliştirilmesini, üretimini ve dağıtımını gerçekleştiren uluslararası uzman ilaç şirketidir. 2012 yılında Watson’la birleşerek Actavis adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden şirketin merkezi ABD de bulunuyor. 750’den fazla molekülden oluşan ürünlerini uluslararası alanda 60’tan fazla ülkede insan sağlığına sunan dünyanın üçüncü büyük eşdeğer ilaç üreticisi Actavis’in markalı ürünler birimi, temel olarak kadın sağlığı ve üroloji alanında ürünler geliştirmekte ve pazarlamakta olup, kadın sağlığı, onkoloji ve diğer terapötik alanlarda biyo-eşdeğer ürünler geliştirme ve pazarlama faaliyetleri gösteriyor. Sürdürdüğü AR&GE çalışmaları ve ticari faaliyetleriyle Actavis, dünyada 5 milyardan fazla insana sağlık hizmeti sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*