Acar Group İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

acar-group_logo (1)

Acar Group İş Başvuru Formu

Acar Group İş Başvurusu yaparak Acar Group’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Acar Group iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Acar Group, son yıllarda ülkemizde de hızla gelişen inşaat sektörüne, 2009 yılında Acar Gayrimenkul ve Proje Danışmanlığı adı altında girdi. Semt müteahhitliği ile İstanbul ve çevre illerde proje kapsamında çalışmalarını yürüten şirket, aynı zamanda arsa alım ve satımı ile sektöre hizmet vermektedir.

Büyümenin gereği olarak, global pazarlarda lokal olabilme kuralını yerine getirerek, Almanya, Rusya ve Kazakistan’da pazarlama ve satış ofisleri açarak, gerek bu ülkelerde, gerekse bölge ülkelere üretimini yaptığımız ürünlerin ve markalarımızın satış faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Dünya’nın 42 ülkesine bölge müdürlükleri vasıtasıyla veya direkt ihracat yapan şirketimiz, global pazarda söz sahibi üretici olmanın yanı sıra, piyasadaki saygınlığı ile de alanının değerli şirketlerinden biri olmuştur.

Acar Group, hizmet verdiği tüm sektörlerde ‘en iyi’ olabilmenin yolunun ‘farklı’ olmaktan geçtiğinin bilincindedir. Bu doğrultuda ülkemize dinamizm katmak için, Dünya ürünleri üretmeye ve Dünya standartlarında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Tarih Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
21.05.2014 DERİ BÖLÜM ELEMANI İstanbul(Avr.) Acar Group
20.05.2014 Deri VİP Promosyon Ürünleri Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Acar Group
15.05.2014 Kapak Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Acar Group
07.05.2014 Satış Pazarlama Temsilcisi İstanbul(Avr.) Acar Group
18.04.2014 OKULLARA YÖNELİK ÇOCUK KİTABI SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Acar Group

Acar Group iş başvuru formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*