ABB Elektrik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

abb_elektrik

ABB Elektrik İş Başvuru Formu

ABB Elektrik İş Başvurusu yaparak ABB Elektrik’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ABB Elektrik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ABB güç ve otomasyon teknolojileri alanında küresel liderlerin önde gelenleri arasında yer almaktadır. Merkezi İsviçre’nin Zürih kentinde bulunan ve yaklaşık 140.000 çalışanı olan firmanın faaliyetleri yaklaşık 100 ülkeye yayılmış durumdadır. ABB hisse senetleri Zürih, Stockholm ve New York borsalarında işlem görmektedir.

ABB temel olarak beş bölüme ayrılmıştır. Her bölüm kendi içerisinde hizmet verdiği müşteri türüne ve sektöre göre yapılanmıştır.

Firmanın bu günkü organizasyon yapısının temelleri 1988 yılına dayansa da geçmişi 120 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. ABB’nin başarısı özellikle güçlü bir şekilde odaklandığı araştırma ve geliştirme faaliyetleri tarafından yönlendirilmektedir.

Firmanın dünyada yedi kurumsal araştırma merkezi bulunmakta. Ayrıca, Ar-Ge yatırımlarını farklı pazar koşullarının taleplerini karşılayacak şekilde sürdürmektedir.

Araştırmaya verilen bu önemin sonucu inovasyon zenginliğiyle kanıtlanmakta. Yüksek gerilim doğru akım enerji iletiminden çığır açan gemi tahrik sistemlerine kadar, modern toplumlarda kullanılan sayısız teknoloji ABB tarafından geliştirilmiş ve ticari ürünlere dönüştürülerek sektörlerin hizmetine sunulmuştur. ABB bugün dünyanın en büyük sanayi motorları ve sürücüleri üreticisi, rüzgar enerjisi sektörü için en büyük jeneratör üreticisi ve dünyadaki enerji şebekeleri için en büyük tedarikçidir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon                                                                               Şehir
CNC FREZE OPERATÖRÜ – ORTA GERİLİM                  İstanbul(Asya),
SALES SUPPORT ENGINEER – PROCESS AUTOMATION İstanbul(Asya)
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER – MEDIUM VOLTAGE İstanbul(Asya),
ATÖLYE ELEMANI – ENGELLİ KADROSU                      İstanbul(Asya)
TECHNICAL SALES SUPPORT ENGINEER-ROBOTICS İstanbul(Asya)
PROJECT ENGINEER (ELECTRICAL) –PROCESS AUTOMATION İstanbul(Asya)
SALES ENGINEER-POWER TRANSFORMERS              İstanbul(Asya)
TEST & QUALITY MANAGER – POWER PRODUCTS    İstanbul(Asya), …
ATÖLYE ELEMANI – GÜÇ TRAFOLARI – KARTAL        İstanbul(Asya), …
PRESCRIPTION ENGINEER- LOW VOLTAGE PRODUCTS İstanbul(Asya)
WAREHOUSE SUPERVISOR – MEDIUM VOLTAGE     Kocaeli
ERP CONSULTANT                                                                İstanbul(Asya)
TEST ENGINEER – DISTRIBUTION TRANSFORMERS İstanbul(Asya)
SERVİS TEKNİSYENİ – ÖLÇÜM ÜRÜNLERİ                  İstanbul(Asya)

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

18 yorum

 1. NAMİK KEMAL UNİVERSİTESİ ELEKTRİK BOLUMU ON LİSANS MEZUNUYUM 2YİLİMİDA ACİKTAN TAMAMLİYORUM GAMAK ELEKTRİKLİ MOTORLAR FAKRİKASİNDA ARİZA VE BAKİM ONARİMCİYİM MAASİMİ AZ BULDUGUM İCİN SİZE BAS VURDUM SİZİNLE CALİSMAK İSTERİM . TEL: 05347156337

 2. Haydarpasa metal isleri mezunuyum 16 sene bur fabrikada calistim.su an calismiyorum 2 cicugum var.forktif ehliyetim var.saglik ve yangin egitimi aldim.10 sene usta basi olarak calistim.e ehliyetim var.yuzyuze gorusursek daha detayli bilgi verebilirim.simdiden tesekkurler.

 3. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM AYRICA AÇIKÖĞRETİM ULUSLARARASI İLİŞKİLER 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMETİM TEL NO:506 653 47 37

 4. Tekniklise metal bölümü terkim tekla purogramınıkulanabiliyorum
  Yaklaşık 16 yıldanbuyana çelik konstürüksüyon işiyapıyorum Ümraniye yukarıduduluda ikametkahediyorum vesizinle çalışmakistiyorum saygılar

 5. Merhaba ben 1995 yılı Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Torna bölümü mezunuyum Wartsıla makinelerin 32 lik ve 34 lük makinalarda 16 yıllık deneyimim ve tecrübem var ayrıca depo sorumlusu ve “SAP” programı kullanıcısıyım van ilinde ikamet ediyorum sizin gibi büyük ve kurumsal bir firmada çalışıp hem kendimi daha iyi geliştirmek hemde size faydalı biri olarak çalışmak istiyorum çalıştığım firmalar 1999-2006 Ener Enerji Van Elektirik santrali 2010-2023 Aksa Enerji Üretim van doğalgaz çevrim santrali.

  iyi çalışmalar.
  saygılarımla

 6. Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum elektrik elektronik bölümü 2006 _ 2013 yılları arasında METOP ELEKTİRİK ‘te makina arızalarına, tesisata, bobinaj, ana tenzin panosu konpanzasyon dahil olmak üzere vs gibi birçok şekilde hizmet verdim daha sonra askere gittim ve geldim 08.03.1991 doğumluyum istanbul /sultanbeyli de ikamet ediyorum ve sizin gibi büyük ve kurumsal bir firmada çalışıp hem ekmeğimi kazanmak hemde kendimi geliştirmek istiyorum iyi çalışmalar.

 7. Endustri meslek lisesi elektronik bolumu mezunuyum askerligimi yapmis bulunuyorum georg 1000 ve georg 800 makinalarinda 3 yillik tecrubem var firmanizda uygun gorulurse calismak isterim

 8. makine resim konstrüksiyon bölümü bitirdim.eskişeihir anadolu üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim.var olan bilgimle kendimi dahada ileriye taşımak adına sizinle çalışmak istiyorum..

 9. Sayın yetkili ben elektrik bobinaj ustasiyim kalfalık,ustalık,usta öğretici belgelerim var 20 yıllık tecrübem var sizinle çalışmayı isterim gereğinin yapılmasını arz ederim 0543 563 78 45

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*