Zurich Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta İş Başvuru Formu

Zurich Sigorta İş Başvurusu yaparak Zurich Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Zurich Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALIM

Kanatlı Bir Yıldız Olmak İstiyorsan…

  • “Başarısız olma korkusu” davranışlarımızı başkalaştırır; bu nedenle işe alım süreçlerimizde adayımızı doğru tanıyabilmek için kendisini rahat hissettirmek ilkemizdir.
  • Herkesin diğerinden daha iyi yapabileceği şeyler mutlaka vardır; Zurich Sigorta’da işe alım süreci “göreve uygun olup olmadığınıza” odaklanırken sizin de “kurumun size uygunluğunu değerlendirebileceğiniz” bir bilgilendirme ortamı yaratır.
  • Sektör deneyimli adayları veya yetiştirmek üzere yeni mezunları tercih ettiğimiz poziyonları insan kaynakları işe alım siteleri aracılığı ile duyuruyoruz. Bu pozisyonlar sigortacılık mesleğine özgü bankasürans satış, reasürans, hasar, underwriting, risk mühendisliği gibi görevler veya destek birim pozisyonları dediğimiz mali işler, ürün yönetimi & geliştirme, insan kaynakları, satış destek gibi görevler de olabilir. Özgeçmişini gönderen tüm adaylarımız İnsan Kaynakları Biriminden ayrıntılı bilgi alabilirler.
  • Tüm alım süreci İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından, göreve ve gerektirdiği becerilere göre belirlenen değerlendirme yöntemleri esas alınarak gerçekleştirilir. Bu yöntemler yazılı sınav, grup mülakatı, yapılandırılmış mülakat, mesleki kişilik envanterlerinin uygulanması olabilir. Adaylara izleyecekleri süreç hakkında mutlaka önceden ve ayrıntılı bilgi verilir.
  • Görüşmelere İnsan Kaynakları ve başvurulan birimi temsil eden işkolu yöneticileri katılırlar. Kurum ve birime en uygun adaya görev teklif edilir. Görüşülen tüm adaylara en geç 3 hafta içerisinde bilgi verilir.

Zurich İş başvuru formu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*