Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ziraat-bankasi

Ziraat Bankası Güvenlik İş Başvuru Formu

Ziraat Bankası İş Başvurusu yaparak Ziraat Bankası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Bankası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraatli Olmak

Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.

Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

Sürekli Gelişim Felsefemiz

 • Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
 • Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
 • Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.

Geniş Kariyer İmkanları

 • Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
 • Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
 • Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
 • Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Sektörde Fark Yaratmak

Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Ziraat’te Kariyer

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır.

Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

12 yorum

 1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 2. iyi günler adım yavuz selim sakarya/akyazı da ikamet etmekteyim silahlı özel güvenlik sertifikam bulunmaktadır yaşım 24 boyum 1.82 uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

 3. Özkan çatal Giresun şebinkarahisar ilçesinde ikamet ediyorum silahli özel güvenlik kartim var iş deneyimimde var milli egitimin bünyesinde 9 ay calistim yaşim 27 78 kg boy 1.76 ziraat bankasinda calismak istiyorum şebinkarahisar ilcesinde ziraat bankasinda calisan güvenlik görevlisi gecici görevle calisiyor kendi memleketimde calismak istiyorum ilgilerinize arz ederim

 4. 12 yıldan beri bu işi yapmaktayım düzcede ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahibim şirketiniz bünyesinde uygun görülürse güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum teşekkür ederim

 5. Merhaba
  Bolu Gerede de yaşıyorum silahlı güvenlik görevlisiyim aynı zamanda c sınıfı sürücü belgem var. Sizde uygun görürseniz ziraat bankasında çalışmak istiyorum.

 6. Merhabalar Mersin Silifke’de ikamet ediyorum 27 yaşındayım 180 boy 78 kilo A2 B ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum acil iş arıyorum gereğini arz ederim internet üzerinden basvuru yapılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*