Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ziraat-bankasi

Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Ziraat Bankası İş Başvurusu yaparak Ziraat Bankası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Bankası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat’te Kariyer

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır.

Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.

Geniş Kariyer İmkanları

  • Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
  • Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
  • Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
  • Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Sektörde Fark Yaratmak

Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Başvurmak için tıklayın.

7 yorum

  1. dumlupınar üniversitesi maliye lisans mezunuyum ayrıca açıköğretim uluslararası ilişkiler 2.sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmayı çok isterim istanbul anadolu yakasında ikametim

  2. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM AYRICA AÇIKÖĞRETİM ULUSLARARASI İLİŞKİLER 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM GERÇEKTEN BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR İŞİMDE DE ÖZVERİLİYİMDİR SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM İSTANBUL ANADOLU YAKASI KARTAL’DA İKAMETİM TEL NO:506 653 47 37

  3. çukurova üniversitesi’ de işletme bölümü 4.sınıfım. 13/03/1991 doğomluyum.güler yüzlü iyi hizmet yapacak kabiliyetteyim. bankanızda calışmayı cok istiyrum. tel/ 05393347867

  4. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM VE AOF ULUSLARARASI İLİŞKİLER 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZDA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM 28/01/1988 DOĞUMLU OLUP TEL. NUMARAM 506 653 4737

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*