Zentiva İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Zentiva İş Başvuru Formu;

Zentiva İş Başvurusu yaparak Zentiva ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Zentiva iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Halen 800 milyonluk bir popülasyonu hedefleyen 32 adet pazarda faaliyet göstermekteyiz. Zentiva Çek Cumhuriyeti, Romanya, Slovakya ve Türkiye gibi çeşitli ilaç pazarlarında lider konumunda bulunmakta olup, diğer Batı, Orta ve Doğu Avrupa pazarlarında başarıyla genişlemektedir.

Başarımız, ana iş ortaklarımız, doktorlar, eczacılar ve hastalarla kurduğumuz yakın ve güçlü ilişkilerimiz zemininde yükselmektedir. Zentiva, yüksek kalitede eşdeğer ilaçlar sunmayı ve bir dizi eğitim ve destek programına erişimi taahhüt etmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ana tedavi alanlarıyla örtüşmektedir. Önemli ürün gruplarımız anti-infektif ilaçlar ile kardiyovasküler hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıkları, kadın sağlığı ve gastrointestinal sistem hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçları içermektedir.

Zentiva, Orta ve Doğu Avrupa’da bulunmak üzere esas olarak dört adet üretim tesisi ile tüm pazarlara hızlı ve etkili bir biçimde ürün üretimi ve dağıtımını gerçekleştirebilmektedir. Tüm üretim ve tedarik hattımızda en yüksek ürün kalitesi ve güvenlik standartlarının devamlılığını sağlamaktayız. Gelişmiş ve modern üretim tesislerimizde yaklaşık 3000 kişi çalışmakta ve yılda 440 milyon ünite ürün üretilmektedir. Bu üretim kapasitesi, Zentiva’yı Avrupa’da hacim bazında en büyük ilaç üreticilerinden biri haline getirmektedir.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Genel BaşvuruKırklareli (Lüleburgaz), Tekirdağ (Çorlu)Başvur
Havalandırma Ustası ElemanıKırklareli (Lüleburgaz), Tekirdağ (Çorlu) Başvur
Elektrik- Elektronik Bakım Sorumlu UzmanıKırklareli (Lüleburgaz), Tekirdağ (Çorlu) Başvur
Kalite Güvence UzmanıKırklareli (Lüleburgaz), Tekirdağ (Çorlu) Başvur
Uzun Zaman StajyeriKırklareli (Lüleburgaz) Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. Ben burcu yitirmez dokuz aydır larus ilaçta çalışıyorum bu dokuz ay zarfında serum overpoçta çalıştım elle ampul optik baktım ampul kutulamada çalıştım erda ampul etiket makinasında bir süre oporetörlük yaptım su anda ise serum etiket makinasından çıkan serumları kutulama ve palet yapıyorum şirketınızde uygun pozisyonda bir bölümde çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*