Yurtiçi Kargo İstanbul İş İlanı

yurtiçi-logo

İstanbul Yurtiçi kargo iş başvurusu için detaylı bilgiler aşağıda sunulmaktadır. 1982 yılından beri faaliyet gösteren Yurtiçi kargo dünyanın her tarafına gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketidir. 800’e yakın şubesi bulunan firma 14.000’den fazla kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Hem yurtiçi hem de uluslar arası taşımacılıkta öncü bir firmadır. Faaliyet gösterdiği sektörde lider konumundadır. Türkiye ve KKTC’de öncü kargo şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Dünyada 230 noktaya uluslar arası gönderilerini ulaştırmaktadır.

Çalışma Şartları

İstanbul Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapmayı düşünen adaylara sunduğu şartlar vardır. Başvuru için çalışma şartları aşağıda belirtilmektedir.

  • Günlük çalışma süresi 8,5 saattir.
  • Haftanın bir günü (cumartesi ya da Pazar) izin hakkı verilmektedir.
  • Yıllık izin hakkı 14 gündür. Bir yıllık süreyi doldurduktan sonra izin hakkı kullanılmaktadır.

Maaş Durumları

Personel maaşlar tecrübeye bakılmaksızın herkes için aynıdır. Ancak firma yöneticisi ve acente yöneticilerinin maaşları personellerden daha yüksektir. Bir personelin maaşı asgari ücretin %10 daha fazlasıdır. Yemek masrafları firma tarafından karşılanmaktadır. Prim sistemiyle çalışmaktadır. Aylık olarak belirlenen gönderi kotası geçilirse her personel maaşının dörtte biri kadar prim almaktadır.
Türkiye’nin hizmet kalitesinden dolayı en çok tercih edilen kargo şirketidir. İstihdam alanı geniş olan Yurtiçi kargoda çalışmak sizler için iyi bir kariyer başlangıcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*