Yurtiçi Kargo Ankara İş İlanı

yurtiçi-logo

Yurtiçi Kargo İş İlanları
Ankara Yurtiçi Kargo iş başvurusu için bekleyenler ve bu sektörde çalışmak, kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenler için iş başvuru süreçleri başlamıştır.
Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Arıkan Holding çatısı altında Türkiye’deki ilk kargo markası olarak kurulmuştur. Sloganı ise “Söz Verdiğimiz Gibi”dir. O günden bu güne bu sloganından hareketle 17 bölge müdürlüğüne, 33 Aktarma Merkezine, 1000’den fazla şubesi ve acentesine, 17.000’den fazla çalışanına, 5.000’den fazla araç filosuna sahip olmuştur.
Pek çok ilkleri sektörüne yaşatan ve kazandıran kargo şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ve disiplinli, titiz çalışmayı kendine prensip edinmiştir. Kargoculuk sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri ve hizmet odaklı çalışma prensibi ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren işletme olarak eğitimli kadrosu, güçlü IT alt yapısı ile sektöründe Türkiye’ye yol gösterici olmaya devam etmektedir.
Yurtiçi Kargo İş Başvurusu
Ankara Yurtiçi Kargo iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvuru sürecini başlatan Yurtiçi Kargo, kendi sitesinden de ulaşabileceğiniz başvuru formu ile iş alımlarını başlatmıştır. İşe alım için gerekli olan formu doldurmaları ilk adım olmaktadır. Yapılan başvuru sonrası gerekli olan kriterlere uyan adaylar üzerinden seçim yapılarak işe alım gerçekleşmiş olmaktadır.
Ankara’da bu sektörde çalışmak ve kariyer hedeflerini bu sektörde gerçekleştirmek isteyenler için başvuru formunu doldurmaları ve geri dönüşü beklemeleri gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*