Yurtiçi Kargo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

 

Yurtiçi Kargo İş Başvuru Formu

Yurtiçi Kargo İş Başvurusu yaparak Yurtiçi Kargo’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yurtiçi Kargo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo’dan Türk Kargo Sektörünün İlkleri

“Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından bu yana ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştırdı. 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 19 Bölge Müdürlüğü, 30 Aktarma Merkezi, 795’den fazla şubesi, 14.000’den fazla çalışanı ve 3000 araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı. 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi’ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet’ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo, eğitimli kadrosu, yaygın şube ağı ve güçlü IT alt yapısı ile birlikte sektöründe Türkiye’ye yol göstermeye, “Söz Verdiği Gibi” devam etmektedir.

Kariyer

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’de Kariyer Planlaması ile amacımız kurum stratejileri doğrultusunda gelecekte gerekli olacak insangücünün tanımını ve planlamasını yapmak, bu plan çerçevesinde mevcut çalışanları yönlendirerek hem organizasyon hedeflerini hem de çalışanların bireysel hedeflerini paralel olarak karşılamaktır. Mevcut işgücünü analiz ederek potansiyelleri tespit etmek ve kişileri yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirerek kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı olmak kariyer mimarimizin ana hedeflerinden biridir.

Kariyer mimarisinin kurum ve kişiler açısından olmak üzere iki boyutu vardır. Yurtiçi Kargo’da kurumun kişilerden beklentileri ve çalışanların kişisel beklentilerinin birbiri ile örtüşerek, motivasyonu, verimi ve kuruma bağlılığı sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Yıllık periyotlar halinde uygulanan Kişisel Gelişim (Performans) Değerlendirmeleri çalışanların gelişmeye açık olan yönlerini ortaya koymaktadır. Şirketimizde, Kişisel Gelişim Değerlendirmeleri tüm çalışanlar için açık görüşme şeklinde yapılır. Görüşme sırasında çalışanlar öncelikle Yurtiçi Kargo’nun temel ve yönetim yetkinliklerine, daha sonra da görevlerine özel yetkinliklere göre değerlendirilirler. Performans Değerlendirme sonuçları Kariyer Planlama, Eğitim ve Ücret Yönetimi Sistemleri için önemli veri oluştururlar.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kargo OperatörüAnkara
2Kurye / Genel BaşvuruBursa
3Kadıköy Moda Kuryeİstanbul Anadolu
4Ümraniye – Sürücüİstanbul Anadolu
5Kemerdere Acente – Kuryeİstanbul Anadolu
6Üsküdar Şube-Kuryeİstanbul Anadolu
7Esenevler Acente – Kuryeİstanbul Anadolu
8Sürücü – Topkapıİstanbul Avrupa
9Kurye – Kabataş – Tophaneİstanbul Avrupa
10Kurye – Etiler – Bebekİstanbul Avrupa
11Kurye – Engelli Personelİstanbul Avrupa
12Kargo Operatörü – Engelli Personelİstanbul Avrupa
13Kurye – Adalet ŞubeKonya
14Ortadağ-Samandıra-Kuryeİstanbul Anadolu
15Sürücü – Transfer Merkeziİstanbul Anadolu
16Kurye Ümraniyeİstanbul Anadolu
17Kurye – Dolayoba Acenteİstanbul Anadolu
18Sürücü – Şekerpınar AcenteKocaeli
19Kuryeİstanbul Anadolu
20Kurye + Sürücü – Zümrütevler Acenteİstanbul Anadolu
21Sürücüİstanbul Avrupa
22Suadiye Şube – Kargo Operatörüİstanbul Anadolu
23Kurye – Birmes Acenteİstanbul Anadolu
24Kargo Takip Görevlisi – Birmes Acenteİstanbul Anadolu
25Ferhatpaşa- Ataşehir Acente / Kuryeİstanbul Anadolu
26Kurye – Gökalp – Zeytinburnuİstanbul Avrupa
27Kurye – Gedikpaşa Şubesi – Çemberlitaş Fatihİstanbul Avrupa
28Kurye – Giyimkent – Esenlerİstanbul Avrupa
29Kurye – Fidanlık – (Bağlar Mah. Bağcılar)İstanbul Avrupa
30Yamanevler Acente-Kuryeİstanbul Anadolu
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

9 yorum

  1. Merhaba benistinyede oturmaktayım kamyon vekamyonet kullandim adresleri biliyorum her yeri sizinle calismak isterm agir vasita ehliyetim var tel 0535 667 63 74 ararsaniz sevinirim

  2. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim daha önce kuryenet firmasında çalıştım gelen kartların dağıtımını yaptım yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları enkısa zamanda haber verirseniz sevinirim Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum cep 0539 820 41 62

  3. slm ben sultan berber ıstanbulda ıkamet edıyorum sızın sehırler arası kamyonlarınızda calısmak ıstıyorum e sınıfı ehlıyetım src2 src 4 pıskoteknık belgem bulunmakda tlf numaram 05314392108 10 yıl uzun yol tecrubem var tesekur ederım ıyı calısmalar..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*