Yozgat Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

yozgat-belediyesi

Yozgat Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Yozgat Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Yozgat Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yozgat Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yozgat Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yozgat Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Yozgat Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı İlçeler 
► Yozgat merkez‎
► Akdağmadeni‎
► Aydıncık‎
► Boğazlıyan‎
► Kadışehri‎
► Saraykent‎
► Sarıkaya‎
► Sorgun‎
► Yenifakılı‎
► Yerköy‎
► Çandır‎
► Çayıralan‎
► Çekerek‎
► Şefaatli‎

Yozgat Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.yozgat.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*