Yazaki İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Yazaki İş Başvuru Formu

Yazaki Corporation:

Kablo demetleri, aletler ve konektörler ve terminaller gibi bileşenlere odaklanan küresel bir otomotiv parça tedarikçisidir. Şirketin menşei ve merkezi Japonya’dadır, ancak 2011’de çalışanlarının kabaca% 90’ı anavatan dışındaydı.

Yazaki 2015 yılında Automotive News sektör dergisinde 13. sırada yer alarak dünya çapındaki en büyük otomotiv tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Şirketin ürün yelpazesi, elektrik kabloları, sayaç ve otomobil aletleri, gaz ekipmanları, klima ve güneş enerjili sistemler içerir. İlk kademe tedarikçi olarak Yazaki, ağırlıklı olarak otomobil üreticilerine ve daha az ölçüde elektrik enerjisi, gaz ve genel inşaat şirketlerine satış yapmaktadır. Yazaki, en çok ABD patenti alan ilk 100 şirket arasındadır.

Yazaki Grubu’nun şirket merkezi Mita-Kokusai Binasında  bulunur. Mita içinde, Minato , Tokyo , Japonya . Ana Ar-Ge merkezi ve Dünya Genel Merkezi , Shizuoka vilayeti Susono’daki Y-şehir kompleksi içinde yer almaktadır. Şirketin Avrupa genel merkezi Köln , Almanya’da ve Kuzey Amerika genel merkezi Canton , Michigan , Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır.

Açık pozisyonlar:

Başvuru İçin Üstteki Linkleri Tıklayınız.

(Visited 613 times, 10 visits today)

16 yorum

  1. Fabrikanızda üretim elemanı olarak çalışmak istiyorum.Daha önce Okulda hizmetçi olarak çalıştım.ş an ise kayra yemek sanayinde bulaşıkçı olarak çalışıyorum. Halı dolmasını da biloyorum

  2. ENGELLİ STATÜSÜNDE OLUP UYKU APNESİ ENGELİM VAR VE GECELERİ CİHAZ KULLANIYORUM
    NORMALDE GÜNLÜK ÇALIŞMA ESNASINDA ÇALIŞMAYA ENGEL BİR FİZİKİ ENGELİM YOKTUR.
    C TİPİ EHLİYETİM MEVCUTTUR. ÖN MUHASEBE ÇALIŞTIM. 4 YILLIK YÜKSEK OKUL
    İŞ İDARESİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. DAHA ÖNCESİNDE BURSA TİCARET LİSESİ MUHASEBE BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*