Yapı Merkezi İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

YAPI MERKEZİ İNŞAAT PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURU FORMU

İnşaat sektöründe hareketlenmenin başlaması ile birçok inşaat firması yeni projeler için açık iş ilanları yayınlamaya başladı. İstihdam gücünün yükseldiği inşaat firmalarından biri olan Yapı Merkezi İnşaat’ta yeni yıl için eleman aramaya başladı. Yapı Merkezi İnşaat uluslararası güçlü bağı ile yurt içi ve yurt dışında çalışacak personeller aramaktadır. İş ilanlarının detaylarını ve başvurusunu yazımızdan yapabilirsiniz.

Yapı Merkezi İnşaat Hakkında

Yapı Merkezi, 1965 yılında, “insanlara mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek” amacıyla kurulmuş ve faaliyete başladığı günden bu yana birçok projede başarılı işler yapmıştır. Yurtdışında oldukça aktif olan şirket, 3700 km Ray hattı, 58 adet raylı sistem, 432 adet istasyon ile ulaşımda çığır atlatmıştır. 44 ülkeye su sızdırmaz boru döşeyerek Temiz su ulaşımında büyük katkı sağlamıştır.

Yapı Merkezi İnşaat Grup Şirketleri; Yapı Merkezi Holding, Yapı Merkezi İnşaat, Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, Subor, Yapı Merkezi İdis, Nekaş, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Grubu, Freysaş, Yapıray.

Yapı Merkezi İnşaat Proje Gerçekleştirdiği Ülkeler; Türkiye, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Tanzanya, Cezayir, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri.

Yapı Merkezi İnşaat Çalışma Koşulları

Yapı Merkezi İnşaat çalışanları için kendi içerisinde terfi yönetimi yapmaktadır. Maaş politikası ve yan haklar ise firmada çalışan personelin iş zorluğuna yaptığı işe ve performansına göre farklılık gösteriyor. Ayrıca çalıştığınız ülkeye göre maaşınız farklı para birimi ile ödeme yapılabilmektedir.

Yapı Merkezi İnşaat İş İlanları

Yapı Merkezi İnşaat iş başvuruları kendi sitesinden görülebilmekte olup iş başvuru formu için kariyer sitesine yönlendirmektedir. Bu nedenle kariyer sitesine üye olmalı ve özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Uzman Yapısal Tasarım MühendisiTanzanya
2Gıda TeknikeriBursa
3Tasarım MüdürüTanzanya
4Sigorta Uzmanıİstanbul (Asya)
5Maliyet Kontrol ŞefiTanzanya
6Tasarım Şefi (Hat Boyu İşler)Tanzanya
7Uzman Güzergâh Tasarım MühendisiTanzanya
8Gıda TeknikeriTanzanya
9Teknik Ressam (Yapısal)İstanbul (Asya)
10Finansman Uzmanıİstanbul (Asya)
11Güzergâh Tasarım MühendisiTanzanya
12Ofis Asistanıİstanbul (Avr.)
13Uzman Hidrolik Tasarım MühendisiTanzanya
14İdari İşler Uzman Yardımcısıİstanbul (Asya)
15Harita Mühendisiİstanbul (Asya)
16Uzman Geoteknik MühendisiTanzanya
17Hidrolik Tasarım MühendisiTanzanya
18Güzergâh MühendisiTanzanya
19Uzman Köprü Tasarım MühendisiTanzanya
20Tasarım Şefi (Yapısal)Tanzanya
21Kalite Yönetim Sistemleri Mühendisiİstanbul (Asya)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

17 yorum

  • Ben 13 yıllık deneyim li soğuk demirciyim bir çok ülkede çalıştım büyük firmalar ile bir çok projeye yer aldım. Pasaport um ve MYK belgem var sizlerle çalışmak istiyorum saygılar

 1. Merhaba ben son 5 yıldır elektirik usta başı ve formen olarak çalıştım yurtdışında iş arıyorum acil işe ihtiyacım var bilginize tlf 05512369489 ( Not 17 yıldır elektirik işi yapıyorum ekibimde var )

 2. Merhabalar.

  1982-1987 Yılları arasında LİBYA da faliyet gösteren SOYTAŞ holding firmasında TRİPOLİ ve TOBRUK şantiyelerinde nakliye şefliği yaptım.Son 15 yıldır yurt içinde nakliye lojistik alanında çalışan bazı firmalarda nakliye operasyon müdürü ve filo müdürü olarak çalıştım.
  Nakliye sektöründe 30 yıllık bilgi ve tecrübe deneyimlerim sayesinde araç çalıştırma ve şoför çalıştırma performanslarını çok iyi yöneterek mesleki kariyerimin doruk noktasında olduğuma inanıyorum.Şoför portföy’üm oldukça geniştir gerektiğinde yeterli sayıda deneyimli tecrübeli şoför kadrosu oluşturabilirim.Pozizyonumla ilgili açık kadronuz varsa bu açığınızı kapatabilirim şartlar uygun olursa yurt dışında LiBYA veya farklı yurt dışı ülkelerinde çalışabilirim.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

  Kemal CAN
  Tel..0 533 170 4157

 3. merhaba ben cuma çiftçi mesleğim şörörlük

  çalıştığım firmalar:

  salini dubai de 2 yıl çalıştım

  astaldi boludağı firimasında 10 yıl çalıştım

  setefa 2.boğazköprüsünde çalıştım vb birçok değerli firmada

  kullandığım araçlar

  tır , kamyon , mikser

  ingilizce orta derece arapça az biliyorum yurtiçi yurtdışı şantiyelerde çalışırım

  Cuma çiftçi

  CEP:05379492416

 4. Merhaba ben 17 yıldır elektirik işi yapıyorum ekibimde var son 5 yıldır elektirik usta başı ve formen olarak çalıştım yurtdışında iş arıyorum acil işe ihtiyacım var tlf 05512369489

 5. merhaba ben özkan bolcal tır şöförüyüm harfiyat ve uzun yolda çalışıyorum.prjelerinizde çalışmak istiyorum özellikle yurt dışı olursa iyi olur.cep tlf.05075022831

 6. Yurt disi isi ariyorum irakta calistim cezayirde calistim arapca biliyorum Kara Siva montolama ustasiyim sirketininiz bunyesinde calismak istiyorum MYK.belgem var tesekurler 0538 841 56 35

 7. Saygılar selamlar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum beton sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde çalışmak istiyorum beton santral operatörü olarak görev ve lab teknisyeni olarak görev yapmak üzere şirketimizde çalışmak istiyorum 05443208700

 8. Mermer seramik muntaj ustasıyım pasaportum 10 yıllık 20 ýıllık tecrubem var 12 yıl alarko firması bünyesinde istanbul metrolarında çalıştım yurtdışında çalışmak istiyorum bilginize teşekurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*