Yapı Kredi Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

staj

Yapı Kredi staj başvurusu başlıyor!

Yapı Kredi’ta staj imkanı için öğrenciler Yapı Kredi’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Yapı Kredi staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Öğrenciler

Finans sektöründe “Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirme” vizyonu ile hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencileri ile buluşmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden doğru yetenekleri doğru zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek için üniversitelerle olan ilişkilerimize çok önem veriyor ve Türkiye’deki bazı üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Öğrencilerle olan ilişkilerimiz kapsamında:

   • Üniversitelerin ve ticaret liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi’de staj imkânı yaratıyoruz.
   • Uluslar arası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarını destekliyoruz.
   • Üniversitelerden gelen söyleşi, seminer ve eğitim davetlerine mümkün olduğunca katılmaya çalışıyoruz.

 

2 yorum

 1. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2023-2023 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 2. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05414287328

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*