Yapı Kredi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Yapı Kredi Bankası İstanbul ve  Samsun  a  Personel Alımı Yapacak.

Alım yapılacak personel kriterleri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Yapı ve Kredi Bankası veya kısaca Yapı Kredi, 1944 yılında İstanbul’da Kazım Taşkent tarafından kurulan Türkiye’nin ilk özel bankası.

2020 yılı itibarıyla 845 şubeye, 16.500 çalışana, 444.4 milyar TL aktif büyüklüğe sahiptir.

Koç Finansal Hizmetler A.Ş. %40,95, Koç Grubu %9,02 ve UniCredit bankanın %20’lik kısmına sahiptir, %30,03’lük hisse ise halka arz edilmiştir.

Yapı ve Kredi Bankası Türkiye’nin ilk özel sermayeli bankası olarak 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur.[ 2005 yılında bağlı bulunduğu Çukurova Holding’in TMSF’ ye olan borçları nedeniyle holding tarafından %51’lik hissesi Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetler’e satılmıştır.[2006 yılında Koç Holding bünyesinde yer alan Koçbank ile birleşmiştir.

Bankacılık

 • Yapı Kredi Bank Nederland N.V.
 • Yapı Kredi Bank Azerbaijan
 • Yapı Kredi Bank Malta

Sigortacılık Allianz Yaşam ve Emeklilik

Yatırım ve Finansal Hizmetler

 • Yapı Kredi Holding B.V.
 • Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
 • Yapı Kredi Faktoring A.Ş.
 • Yapı Kredi Finansal Kiralama A.O.
 • Yapı Kredi Portföy Yönetimi A.Ş.
 • Yapı Kredi-Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Diğer Banka Sektörü İlanları İçin TIKLAYINIZ.

(Visited 392 times, 2 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

15 yorum

 1. Kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. Mersin’de ikamet ediyorum. Evliyim ve 1 kızım var.Şuanda bir perdecide hem satış elemanı hem de kasada durmaktayım . Mersin’in büyük mağazasından birinde 4 yıl kasa,halı,çeyiz gibi bölümlerinde görev aldım . Şuan ki çalıştığım yerde 2 .yılımı doldurdum başvurunuzu tanıdıklarım vasıtasıyla öğrendim bende sizin bünyenizde çalışmak istiyorum.

 2. işletme 4.sınıf a.ö.f.öğrencisiyim.Daha önce gıda sektörü,otomotiv sektörü,tekstil ve vekil öğretmenlik yaptım. stajımı halk bankasında yaptım ve az çok her programı bilirim.muhasebeciyim açıkcası,lks,logo,eta ve link programlarını,world,exceli iyi kullanırım.her sektörde çalıştığım için hepsinin işini bilirim.muhasebe konusunda 5 yıllık tecrübem var ve 30 yaşındayım.geçici bir süre ara verdim ve şuan da iş arıyorum hayırlısı diyorum.

 3. merhaba KONYA SELÇUK ÜNV. MUHASEBE BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM VE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV.4 SINIF ÖĞRENCİSİYİM. EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİME UYGUN BANKANIZA DEĞER KATABİLECEĞİM BİR POZİSYONDA BANKANIZDA ÇALIŞMA İSTEĞİMİN İLETMEK İSTERİM.İÇİNDE YER ALDIĞIM BİRÇOK SATAJ VE TAKIM ÇALIŞMASI SAYESİNDE KENDİMİ GELİŞTİRME İMKANI BULDUM. UZUN VADELİ DÜŞÜNE BİLME YETENEĞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİNDEKİ EMPATİ İLE YAKLAŞIMIMIN YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. KISA VADEDE EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİMİN YARDIMIYLA ŞİRKETİNİZE DEĞER KATMAYI VE KENDİNİ GELİŞTİREREK YÜKSELTMEYİ HEDEFLİYORUM.BANKACILIK BİR EKİP İŞİDİR SİZİN EKİBİNİZİN BİR ÜYESİ OLMAKTAN ONUR DUYARIM.

  SONUÇ OLARAK ÖZGEÇMİŞİN GEREKLİ GÖRMENİZ DURUMUNDA DAHA DETAYLI OLARAK SİZE İLETMEK İSTERİM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  SAYGILARIMLA,

 4. Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Diyarbakır şubenizde uygun bi pozisyonda çalışmak istiyorum. Donuş yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler..

 5. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  05350322827

 6. Merhaba Afyon Kocatepe Üniversitesi Malıye bölümü 2015 mezunuyum. Kütahyada yaşıyorum. Herhangi bi şubenizde çalışmaya hazırım.Bankacalık sektöründe yer almak istiyorum.ilginiz için teşekkürler..

 7. Merhaba Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezunum. İnsan Kaynakları alanında da deneyimim olmakla birlikte 1 yıl 3 ay kadar DenizBank Bireysel Müşteri Temsilciliği pozisyonunda çalıştım ve şuan bankacılık alanında iş arayışındayım. İlgili pozisyonlarınızın personel alımı olması halinde kurumunuzun bir ferdi olmaktan onur duyarım. İyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*