Yapı Kredi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

yapıkredi

Yapı Kredi İş Başvuru Formu

Yapı Kredi İş Başvurusu yaparak Yapı Kredi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                 Şehir
Şube Ağı Kariyer Yönetimi Uzmanı       İstanbul
Bankacılık Ürünleri Satışı-Asya             İstanbul(Asya)
Bankacılık Ürünleri Satışı-Avrupa        İstanbul(Avr.)
Bankacılık Ürünleri Satışı –                     Samsun
Kredi Risk Model Validasyon Uzmanı İstanbul
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yönetimi Uzmanı İstanbul
Part-Time Gişe Destek Yetkilisi           Antalya, Erzurum
Kariyer Yönetimi Destek Yetkilisi (1 Yıl Dönemsel)
IT Recruitment Specialist                      İstanbul, Kocaeli
Sezonluk Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı Antalya, Giresun
KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı                    İstanbul
Yönetici Asistanı(Genel Müdür Yardımcısı Asistanı)
HR Business Partner                               İstanbul
Bireysel Krediler İzleme&Tasf./Tahsilat Yetkilisi
İnsan Kaynakları Organizasyon Uzmanı İstanbul
Kredi Riski Analitik Raporlama ve Analiz Uzmanı İstanbul
Kurumsal Portföy Destek Asistanı Ankara, İstanbul(Avr.)
İş Modelleme ve İzleme Uzmanı /Analisti İstanbul, Kocaeli
İnsan Kaynakları Analiz Uzmanı            İstanbul
BT İş Analisti-Krediler ve Temel Bankacılık Kocaeli
BT İş Analisti-Hazine ve Yatırım Ürünleri Kocaeli
Yatırımcı İlişkileri Uzmanı                      İstanbul(Avr.)

Yapı Kredi’de Çalışmak

Yapı Kredi’de öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için birçok fırsat var.

Yapı Kredi’de Gelişim Fırsatları

Yapı Kredi Bankası çatısı altında, finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini, yenilikçi yöntemler ve yatırımlarla yapılandırıyor.

Başvurmak için tıklayın.

13 yorum

 1. Kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. Mersin’de ikamet ediyorum. Evliyim ve 1 kızım var.Şuanda bir perdecide hem satış elemanı hem de kasada durmaktayım . Mersin’in büyük mağazasından birinde 4 yıl kasa,halı,çeyiz gibi bölümlerinde görev aldım . Şuan ki çalıştığım yerde 2 .yılımı doldurdum başvurunuzu tanıdıklarım vasıtasıyla öğrendim bende sizin bünyenizde çalışmak istiyorum.

 2. işletme 4.sınıf a.ö.f.öğrencisiyim.Daha önce gıda sektörü,otomotiv sektörü,tekstil ve vekil öğretmenlik yaptım. stajımı halk bankasında yaptım ve az çok her programı bilirim.muhasebeciyim açıkcası,lks,logo,eta ve link programlarını,world,exceli iyi kullanırım.her sektörde çalıştığım için hepsinin işini bilirim.muhasebe konusunda 5 yıllık tecrübem var ve 30 yaşındayım.geçici bir süre ara verdim ve şuan da iş arıyorum hayırlısı diyorum.

 3. merhaba KONYA SELÇUK ÜNV. MUHASEBE BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM VE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV.4 SINIF ÖĞRENCİSİYİM. EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİME UYGUN BANKANIZA DEĞER KATABİLECEĞİM BİR POZİSYONDA BANKANIZDA ÇALIŞMA İSTEĞİMİN İLETMEK İSTERİM.İÇİNDE YER ALDIĞIM BİRÇOK SATAJ VE TAKIM ÇALIŞMASI SAYESİNDE KENDİMİ GELİŞTİRME İMKANI BULDUM. UZUN VADELİ DÜŞÜNE BİLME YETENEĞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİNDEKİ EMPATİ İLE YAKLAŞIMIMIN YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. KISA VADEDE EĞİTİM GEÇMİŞİMİN VE KİŞİSEL ÖZELLİKLERİMİN YARDIMIYLA ŞİRKETİNİZE DEĞER KATMAYI VE KENDİNİ GELİŞTİREREK YÜKSELTMEYİ HEDEFLİYORUM.BANKACILIK BİR EKİP İŞİDİR SİZİN EKİBİNİZİN BİR ÜYESİ OLMAKTAN ONUR DUYARIM.

  SONUÇ OLARAK ÖZGEÇMİŞİN GEREKLİ GÖRMENİZ DURUMUNDA DAHA DETAYLI OLARAK SİZE İLETMEK İSTERİM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  SAYGILARIMLA,

 4. Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Diyarbakır şubenizde uygun bi pozisyonda çalışmak istiyorum. Donuş yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler..

 5. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  05350322827

 6. Merhaba Afyon Kocatepe Üniversitesi Malıye bölümü 2015 mezunuyum. Kütahyada yaşıyorum. Herhangi bi şubenizde çalışmaya hazırım.Bankacalık sektöründe yer almak istiyorum.ilginiz için teşekkürler..

 7. Merhaba Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezunum. İnsan Kaynakları alanında da deneyimim olmakla birlikte 1 yıl 3 ay kadar DenizBank Bireysel Müşteri Temsilciliği pozisyonunda çalıştım ve şuan bankacılık alanında iş arayışındayım. İlgili pozisyonlarınızın personel alımı olması halinde kurumunuzun bir ferdi olmaktan onur duyarım. İyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*