Yamata İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

YAMATA PERSONEL ALIMI, ÇALIŞMA ŞARTLARI VE MAAŞLARI 2022

YAMATA özellikle yurtdışında çalışmak isteyen çalışanlar için birçok iş ilanı yayınlamaktadır. YAMATA İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için personel maaşları, alım şartları, açık pozisyonları vb. Birçok bilgiyi aşağıdaki makalemizde inceleyebilirsiniz.  

YAMATA Hakkında

YAMATA Grubu, inşaat alanında faaliyetlerine devam etmekte ve birçok yurtdışı projesinde yer almaktadır. Yurt dışında Türkiye olmak üzere; Rusya, Kazakistan, Cezayir, Mısır, Fas gibi Kuzey Afrika gibi ülkelerde inşaat devleri arasında yer alan firma, İstanbul merkezlidir ve büyük işçi kadrosuyla varlığını sürdürmektedir.

80 yıldır aynı kalitede gün geçtikçe büyüyen firma, Türkiye’nin en zengin firmaları arasında yer almaktadır. YAMATA Grubu proje ve çalışmaları göz önüne alındığında yaklaşık olarak 100 binden fazla insana ise istihdam sağladığı söylenebilir.

YAMATA Personel Maaşları

Çalışma sahası oldukça geniş olan YAMATA inşaatın mühendislik, satış departmanı, mimarlık, teknik ve muhasebe gibi birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Bu nedenle maaş skalası oldukça değişkenlik göstermektedir. Minimum 6,000₺ den başlayıp yurt dışı projelerinde 3/4 bin. $ a kadar çıkmaktadır.

YAMATA İş İlanları

YAMATA Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller yurtdışı ve yurt içindeki iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Açık Pozisyonlar, yurtdışı çalışma şartları ve iş ilanı başvuruları bilgilerine aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

YAMATA Açık Pozisyonlar

Kendi sitesinden duyuru yapmayan firmanın alım yaptığı bazı pozisyonları şunlardır:

  • Kalite Güvence Kontrol Şefi
  • Boru Montaj Müdürü

YAMATA Yurtdışı İş İlanları

YAMATA yurtdışı projelerinde yer almak için İngilizce dil şartı aramaktadır. Bunun yanında 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. YAMATA Grubu bünyesinde yurtdışı projelerinde yer almak için online olarak başvuru yapılır ve istenilen belgeler şirket sistemine yüklenilir. Firma diğer özel şartları ise yayınladığı ilanlarda açıklamaktadır.

YAMATA İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

YAMATA Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller için iş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Başvurularda kariyer sitelerinden yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kıdemli Kontrat UzmanıRusya

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

7 yorum

  1. Ben rus norm lafında kaynak yapabilen ve daha önce rusya bölgesinde çalışmış eski nask si olan full testli bir kaynakciyim sizler ile de çalışmak isterim gerek görüldüğü taktirde engilisce cv ve kaynak kartlarını yayinlaya bilirim
    Gsm 0553 857 08 63

  2. Beş yıllık pasaportum var daha önce yurt dışı tecrübem var.çelik montaj ve önde kaynakçısıyım 15 yıllık tecrübem var.sizinle çalışmak isterim.
    5529410284

  3. Merhabalar AŞÇIYIM yurt dışında iş arıyorum AŞÇI OLARAK vizyonum geniş GASTRONOMİ USTALIK BELGEM mevcut 39 yaşım el lezzetim iyi 0507 250 47 09 0506 480 53 56 osman eryılmaz saygılarımla

  4. MERHABALAR AŞÇIYIM YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM AŞÇI OLARAK ( GASTRONOMİ USTALIK BELGEM VAR ) EL LEZZETİM İYİ VİZYONUM GENİŞ (PASAPORTUM 10 YILLIK VAR ELİMDE ) 39 YAŞIM SAYGILARIMLA OXMAN ERYILMAZ 0507 250 47 09 0506 480 53 56

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*