Yalova Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

yalova-belediyesi

Yalova Belediyesi personel alımı yapacak!

Yalova Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Yalova Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yalova Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yalova Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yalova Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Yalova Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Yalova Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.yalova.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

5 yorum

  1. Dicle Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bitki Koruma Bölümü mezunu olup.Serada üretim deneyimine sahip.Diyarbakır karpuzunda ıslah çalışmalarına katılmış olup deneyim sahibi olmakla beraber şuan Bingöl yerli domatesi ıslah çalışmasını yürütmekte.

  2. marmara üniversitesi almanca ögretmenliği mezunuyum.İlkögretimde ingilizce lisede almanca ögretmenligi yaptim.belediyenin bir kadrosunda bende yer almak istiyorum.Saygılarimla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*