Yakupoğlu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

yds

Yakupoğlu İş Başvuru Formu

Yakupoğlu İş Başvurusu yaparak Yakupoğlu ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yakupoğlu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru

Genel başvuru formunu doldurarak uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılır. Başvuru linki ilanın altında yer almaktadır. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.

Yakupoğlu Hakkında

Yolculuğumuz, 1927’de Isparta’da dericilik faaliyetleri ile başladı.

1971’de Ankara’ya taşınıp, askeri malzemelerin üretim ve ticaret işlerine yöneldik.

Yakupoğlu A.Ş. olarak; 1990 yılından itibaren üretimde ileri teknoloji kullanımına geçilmesi ve ürün tasarım / geliştirme çalışmalarına başlanması ile ordumuza ve emniyet teşkilatımıza “doğru” botları tedarik etmeye başladık.
Kalite anlayışımıza sadık kalarak ve “verdiğimiz sözleri yerine getirerek” sektörde kazandığımız güven ile TSK’nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün en büyük bot tedarikçisi konumumuzu elde ettik.

Bugün ise; başarılarımızı ülke sınırları dışına taşıyıp, dünyanın dört yanına ayak izlerimizi bırakıyoruz.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 yorum

  1. sayın yakupoglu ailesi sizingibi kaliteli güzel bir firmada emekliolanakadar lalışmak isterim bana çok açil bir istihdam biriş verin saygılarımla teşekür ederim cep05359499216

  2. 39 yaşındayım 16 senedir deri av malzemeleri sektöründe usta olarak çalıştım melodi hobide 12 sene çalıştım makina ve pireste oldukca iyi durumdayım uygun bir pozusyonunuz varise sizinle çalışmak isterim saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*