Wincor Nixdorf İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

wincor-nixdorf

Wincor Nixdorf İş Başvuru Formu

Wincor Nixdorf İş Başvurusu yaparak Wincor Nixdorf’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Wincor Nixdorf iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

WINCOR NIXDORF Bilgisayar Sistemleri A.Ş. Avrupa’nın lider bilgi teknolojisi şirketi WINCOR NIXDORF Retail & Banking Systems GmbH Co. KG.’nin Türkiye temsilcisidir.

Firma, Türkiye’de 1985 yılında Nixdorf Computer A.Ş. adıyla kuruldu. 1990 yılında Siemens ile yaşanan birleşme sonrası, firmanın ismi Siemens Nixdorf olarak değişti. 1999 yılında, global olarak perakende satış sistemleri ve bankacılık sistemleri bölümlerinin Siemens bünyesinden ayrılması kararı alındı ve Wincor Nixdorf adıyla, Goldman Sachs Capital Partners III L.P. ve Kohlberg Kravis Roberts Co. L.P. ortaklığı ile yeni bir yapılanma gerçekleştirildi.

Wincor Nixdorf Bilgisayar Sistemleri A.Ş., %100 yabancı sermayelidir, Almanya’da kurulu bulunan Wincor Nixdorf International Holding’in bir üyesidir. Wincor Nixdorf Türkiye de, Türkiye’deki bilgi teknolojisi sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Wincor Nixdorf Türkiye, müşterilerine çok yönlü ürün ve hizmet sunmaktadır. Wincor Nixdorf Türkiye bankalar, mağaza ve market zincirleri, restoran zincirleri ve kamu sektöründen oluşan geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.

Bankacılık sektörü, Wincor Nixdorf’un aktif olduğu sektörlerden biridir. Wincor Nixdorf ürünü ATM makineleri, cüzdan yazıcıları, nakit yönetimi sistemleri ve uygulama yazılımları, çeşitli Türk bankalarında kullanılmaktadır.

Wincor Nixdorf’un hizmet verdiği büyük sektörlerden biri de perakende sektörüdür. Birçok market zinciri, mağazalr ve fast-food restoranları Wincor Nixdorf’un POS sistemleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Wincor Nixdorf’un Teknik Servis organizasyonu, 13 ilde 14 lokasyonda geniş bir alana yayılmış kurulu sistemlerine, Türkiye çapında en hızlı servisi sağlamaktadır. Teknik servis teşkilatı; profesyonel ekibi, sistemli çalışma prensibi ve yüksek yedek parça stoğu sayesinde müşterilerine hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Wincor Nixdorf organizasyonu en etkili ve hızlı servis hizmetine gereksinim duyan İş Bankası, Garanti Bankası, Halkbank, Şekerbank, Etibank, Sümerbank, Yapı Kredi Bank, Akbank, T.C. Maliye Bakanlığı Vergi Daireleri, TEKEL, Türkiye Elektrik İşletmeleri, BİM Birleşik Mağazalar Zinciri, Burger King, McDonald’s, Arby’s, Kentucky Fried Chicken, Real Hipermarketler Zinciri ve benzer birçok kuruluşa hizmet vermektedir.

Servis hizmetleri dahilinde, müşteri memnuniyetini sağlamak için, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanılır. Arızalara hızlı müdahale hizmetinin yanısıra, yapılan koruyucu bakımlar sayesinde sistemlerin güncelleştirilmesi ve maksimum performans sağlanır. Çağrı merkezinde tüm arızaların kayıtları titizlikle ve tutulur, böylece arıza raporları ve kontrolü kolaylıkla sağlanmış olur.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*