Vodafone İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

vodafone

VODAFONE  28 ARALIK 2005 YILINDA:

Telsim e , TMSF’ nin el koymasının ardından yapılan açık arttırmayla, 4.55 milyar dolara Vodafone tarafından satın alındı. Böylelikle Vodafone, 24 Mayıs 2006 tarihi itibarıyla Türkiye‘de resmen hizmete başlamış oldu.

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve Newbury  Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir.

“Vodafone” kelimesi, İngilizce “voice” sözcüğünün “vo”, “data” sözcüğünün “da” ve “phone” sözcüğünden esinlenen “fone” hecelerinden oluşturulmuştur. Amblemi ise, sohbet başlatmaya istinaden tırnak (” ‘ “) işaretidir. Kurucuları Ernest Harrison ve Gerald Whent’tir. CEO’su İngiliz Nick Read’ dir.

Ekim 2017’de şirketin logosu iki boyutlu olacak biçimde güncellenmiş ve “Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?”  ilan edilmiştir.

İş Fırsatları:

Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” ortak yetkinliklerine sahip en iyi yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak, Vodafone Türkiye’nin önceliklerindendir.

Vodafone Türkiye çalışanı olarak aramıza katılan yetenekler, şirket stratejisi doğrultusunda potansiyellerini sergileyebilecekleri ve katma değer yaratabilecekleri pozisyonlarda yer almaktadır.

Siz de Vodafone Türkiye’ye başvurarak, telekomünikasyon dünyasının dinamizmine adım atmaya hazır mısınız?

*Başvuru sırasında karşılaşabileceğiniz teknik problemler için careersupport.tr@vodafone.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

(Visited 97 times, 1 visits today)

5 yorum

  1. Merhaba hayırlı işler ben vodafonda müşteri temsilcisi olarak çalışmak istiyorum ilanları 2haftadır araştırıyorum ama bulamadım hafta sonlarıda çalışırım gerekirse dksiyonum düzgündür önlisansı bitirmeme 2ay kaldı lise çıkışlıyım şuan eğrr burdan işlem yapamıyosanız cevap olarak nerden başvuru yapabilirim onu söyleyin (Yenibiriş ve kzariyenet) hariç yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*