Vitra İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

vitra

Vitra İş Başvuru Formu

Vitra İş Başvurusu yaparak Vitra ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vitra iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

VitrA, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema Mutfakmarkalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahip. Yarım asrı aşan deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduruyor.

Yaklaşık 6.500 çalışana sahip Grup, 4 ülkedeki 16 tesiste üretim yapıyor. Bozüyük, Gebze ve Tuzla olmak üzere Türkiye’de 6; Almanya, Fransa ve Rusya’da 10 tesisi bulunuyor. Grubun, ana üretim merkezi Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından, dünyada seramik üreten tesisler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yıllık üretim kapasitesi 5 milyon seramik sağlık gereci, 37,5 milyon m2 seramik kaplama malzemesi, 3 milyon armatür, 350.000 küvet ve duş teknesi, 340.000 modül banyo mobilyasından oluşan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, cirosunun %65’ini, 75’ten fazla ülkeye yaptığı dışsatımdan elde ediyor. Türkiye’nin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının %50’den fazlasını gerçekleştiren Grup, AB ülkelerine yapılan ihracatta, karo ürünleriyle 1. sırada yer alıyor.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı; Topluluğa eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Topluluk değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

İş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 95 times, 3 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

11 yorum

 1. 13 yıl ilaç sektöründe çalıştım aldığım eğitimler satış ve pazarlama konusunda beni bir yerlere getirdi ,sevdiğim diğer sektör inşaat ve bu konuda ülkemizin öncü firmalarından ve gerçek kurumsallaşmiş firmanızda kariyerime devam etmek istiyorum.

 2. eskişehirde ikamet ediyorum.1981 dogumluyum eml elektirik mezunuyum.suan işsizim sizin gibi köklü ve çalışan elemanınıza hakkını veren firmayla çalışmak istiyorum iyi çalışmalar dilerim

 3. eskişehirde ikamet ediyorum.1981 dogumluyum eml elektirik mezunuyum.suan işsizim sizin gibi köklü ve çalışan elemanınıza hakkını veren firmayla çalışmak istiyorum iyi çalışmalar dilerim.554 563 5990

 4. Güven KARİPÇİN
  Adres : Bozüyük BİLECİK
  Telefon :
  e-posta : gkaripcin@gmail.com

  Doğum Tarihi : 21.12.1979 Doğum Yeri : Van
  Medeni Durum : Evli Ehliyet : B (2000)
  Toplam Tecrübe : 11 Yıl Askerlik Durumu : Tamamlandı (ÜHB) 18.11.2002
  Eğitim Durumu : Meslek Yüksek Okulu (Mezun)

  Üniversite : Anadolu Üniversitesi – (Örgün Eğitim) 09.1998. – 02.2000
  Bilecik Meslek Yüksek Okulu – Tarım Makineleri – Türkçe

  Lise : Antalya Lisesi – 06.1996
  Sosyal Bilimler ve Edebiyat

  NOVUS YAPI ve TASARIM A.Ş.
  TERRACITY AVM ANTALYA ŞANTİYESİ
  ŞANTİYE MALİ ve İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ / 11.2010 – 01.2011
  MERKEZ OFİS / İSTANBUL
  SATINALMA ve LOJİSTİK MÜDÜRÜ / 01.2011 – 06.2012

  Terra City ANTALYA AVM şantiyesinde; malzeme ve hizmet tedarik süreci takibi, sözleşmelerin yapılması, takibi ve raporlanması, lojistik takibi, yönetimi ve şantiye muhasebesi ve finans trafiği yönetimi, raporlanması, personel puantaj ve özlük işlerinin takibi, iş güvenliği yönetimi.

  Şantiye tamamlandıktan sonra İstanbul’daki merkez ofiste merkez ve şantiyeler için tespit edilen ihtiyaçların tedarik edilmesi ve yerlerine ulaştırılması. Kullanılan malzemelerin kontrolü.

  ARTES YÜZEY YENİLEME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.
  MERKEZ OFİS / ANTALYA
  KALİTE KONTROL MÜDÜRÜ / 11.2009 – 11.2010

  Bina ve Otel renovasyon/restorasyon/tadilat işlerinde mermer, seramik, inox v.b. yüzeylerin yenilenmesi gibi işlemlerde yapılan işlerin kalite kontrollerinin yapılması, raporlanması, müşterilere sunulması ve iş teslimlerinin gerçekleştirilmesi.

  ZAFER İNŞAAT A.Ş.
  MARDAN PALACE OTEL ŞANTİYESİ
  SATINALMA & LOJİSTİK MÜDÜRÜ / 09.2005 – 11.2008 / ANTALYA

  Tespit edilen şantiye ve personel ihtiyaçlarını temin, takip ve kontrol etmek, tedarikçi/taşeron ile yapılacak iş, alınacak hizmet veya malzeme konusunda sözleşme yapmak, şantiye envanterindeki demirbaşların bakım ve korunmasını sağlamak, yurtiçi ve yurt dışından alınan malzemelerin şantiyeye ulaşma sürecini planlamak, geldikten sonra kullanım zamanına kadar depolanmasını ve korunmasını sağlamak. Gerekli yazışmaları yapmak, Şantiyenin devlet daireleri ile olan işlerini takip ve koordine etmek.

  SEMBOL İNŞAAT A.Ş.
  MERKEZ OFİS ANTALYA
  SATINALMA & LOJİSTİK SORUMLUSU / 09.2004 – 09.2005

  Yurtiçi ve yurt dışındaki şantiyeler (Rixos Otelleri) için taşeron/tedarikçi bulmak, malzeme almak ve bunların varış noktasına kadar ulaşmasını sağlamak. Malzemelerin sevki için gerekli olan taşıma aracını ve firmayı bulmak, gerektiğinde malzemelerin araca yüklenmesine (yurtiçi/yurtdışı) bizzat iştirak etmek, İthalat/ihracat ve Lojistik işlemleri için gerekli evrakları hazırlamak ve bu işleri takip etmek, periyodik raporları hazırlamak ve gerekli yerlere ulaştırmak.

  HUZUR KARGO A.Ş.
  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA
  FİNANS & İDARİ İŞLER SORUMLUSU / 04.2000 – 04.2001

  Bölge müdürlüğüne bağlı şube ve acentelerin günlük iş akışlarını takip etmek, Genel müdürlük ile para trafiğini yürütmek. Personel özlük işleri ile ilgili tüm işleyişi yürütmek, periyodik evrakları hazırlamak ve mutabakat sağlamak. Bölge Müdürlüğüne ait tüm finans işlerini yürütmek.

  DEĞERLENDİRİLEBİLECEK POZİSYONLAR :

  * Satınalma & Lojistik
  * Muhasebe (Şantiye)
  * Finans
  * Personel & İdari İşler
  * Operasyon
  Yabancı Dil : İngilizce, orta derece
  Bilgisayar : Win, Office, int, Autocad, CorelDRAW başta olmak üzere çoğu programı kullanabiliyorum.
  Sigara kullanımı : Sigara kullanmıyorum.
  Hobiler : Bisiklet, extreme sporlar, bahçe işleri, doğa gezileri, Radyo Haberleşme.
  Üye olunan dernekler : TRAC ( Lisanslı Amatör Telsizci – TA4AGK)
  Sinan ÖZKOÇER SEMBOL İNŞAAT A.Ş. Finans Yöneticisi

  Hakan YAĞCI ZAFER İNŞAAT A.Ş. Mardan Palace Şantiye
  Mali ve İdari işler Koord.

  Hakkı SEMERCİ ARTES LTD. ŞTİ. Genel Müdür

  Serkan HASIRCIOĞLU NOVUS YAPI A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

  Ercan KOÇAK KEY MÜHENDİSLİK Satınalma MÜDÜRÜ

  ~∞~

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*