Vestel İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2020

2020 yılı için Vestel personel alımı yapacağını duyurdu. Vestel iş ilanlarını sizin için araştırıp listeledik. Gerekli bilgi ve linkleri yazımızda bulabilirsiniz.

Vestel Şirketler Grubu 18’i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye ’nin simgesi ve gururu. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 155 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 21 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.

16 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri, Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biri. Avrupa’ nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer alan Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.

İŞKUR Vestel Şirketler Grubu bünyesinde en az ilköğretim mezunu personel alacağını duyurdu. Vestel bünyesinde çalışacak adaylar için boş pozisyonlar şunlardır;

 

  • Engelli Üretim ve Montaj İşçisi,
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
  • Büro Memuru
  • Kalıp Teknisyeni

İlgilenen adayların internetten başvuru formu doldurduktan sonra Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde yapılacak olan toplu görüşmelere katılması gerekmektedir. Başvuru formu için tıklayınız.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*