Vestel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

VESTEL ŞİRKETLER GURUBU VE MANİSA:

1984 yılında kurulan Vestel Şirketler Grubu, faaliyetlerini 1994 yılından itibaren Zorlu Grubu altında yürütmektedir. Elektronik, beyaz eşya, dijital ürünler ve bilgi teknolojileri, savunma sanayii alanlarında faaliyet gösteren Vestel Şirketler Grubu’nun, 18’i yurt dışında olmak üzere toplam 28 şirketi bulunmaktadır. Vestel, dünya standartlarındaki üretim anlayışı, geniş vizyonu ve yenilikçi, kaliteli ürünleri ile sadece ülkemizde değil; küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirkettir. Dünyada teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu olmuştur. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamıyla 157 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 22 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu olmaktadır.

Vestel, 19 bin kişilik istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Avrupa televizyon pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri olan Vestel; Türkiye’de televizyon pazarında lider, beyaz eşya pazarında ise ilk üç üreticiden biridir. Vestel, Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Tüm üretimini Manisa’da yer alan, 1.3 milyon metrekareden geniş bir alanda konumlandırılmış Vestel City yerleşkesinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Vestel City, “Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri” olarak yer almaktadır. Vestel, National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markasıdır.

Şu an bünyesinde 15,371 personel barındırmakta dır. Bu rakam her geçen gün artan talepler den ötürü sürekli artmaktadır.

Pazarlama Sorumlusu
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube

Part Time Pazarlama Elemanı (Regal)
Vestel Tic. A.Ş. İst.

Part-Time E-Ticaret Elemanı
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube

Dış Tedarik Ürün Uzmanı
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube

Regal Satış Uzmanı (Adana)
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube

Part Time Dış Tedarik Ürün Elemanı

Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube

İlgili ilana tıklayarak başvuru yapabilirsiniz

4 yorum

  1. Merhabalar soma/MANİSA ‘da ikametgah ediyorum lise bilgisayarlı muhasebe mezunuyum denizli honaz da 2 yıllık üniversite okudum ama yarı da bıraktım bitirmedim özel sebeblerden dolayı saglik belgelerim,src,B ehliyet c yide aldim ama çıkartmadım daha,psiko teknik belgem,forklift operatörlüğü belgelerim mevcut VESTEL BUNYESINDE CALISMAYI ÇOK ISTIYORUM MANISA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM 2 YILDIR DA PEPSI DE CALISTIM HALEN DE CALISMAKTAYIM OZEL DURUMLARDAN DOLAYI MANISA DA CALISMAK ISTIYORUM iş bulmadan bırakmaK istemiyorum VESTEL KENDI BUNYESINDE CALISMAM IÇIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ILGI VE ALAKANIZA SIMDI DEN TESEKKUR EDERIM SAYGI SEVGI VE HURMETLERIM ILE…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*