Vestel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

VESTEL ŞİRKETLER GURUBU VE MANİSA:

1984 yılında kurulan Vestel Şirketler Grubu, faaliyetlerini 1994 yılından itibaren Zorlu Grubu altında yürütmektedir. Elektronik, beyaz eşya, dijital ürünler ve bilgi teknolojileri, savunma sanayii alanlarında faaliyet gösteren Vestel Şirketler Grubu’nun, 18’i yurt dışında olmak üzere toplam 28 şirketi bulunmaktadır. Vestel, dünya standartlarındaki üretim anlayışı, geniş vizyonu ve yenilikçi, kaliteli ürünleri ile sadece ülkemizde değil; küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirkettir. Dünyada teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu olmuştur. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamıyla 157 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 22 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu olmaktadır.

Vestel, 19 bin kişilik istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Avrupa televizyon pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri olan Vestel; Türkiye’de televizyon pazarında lider, beyaz eşya pazarında ise ilk üç üreticiden biridir. Vestel, Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Tüm üretimini Manisa’da yer alan, 1.3 milyon metrekareden geniş bir alanda konumlandırılmış Vestel City yerleşkesinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Vestel City, “Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri” olarak yer almaktadır. Vestel, National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markasıdır.

Şu an bünyesinde 15,371 personel barındırmakta dır. Bu rakam her geçen gün artan talepler den ötürü sürekli artmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Vestel A.Ş. Manisa ve İzmir Bölgesi İçin Vasıfsız Personel İçin Müracaatların Şahsen Yapılması Gerekiyor .

İlgili ilana tıklayarak başvuru yapabilirsiniz

(Visited 145 times, 6 visits today)

10 yorum

  1. Merhabalar soma/MANİSA ‘da ikametgah ediyorum lise bilgisayarlı muhasebe mezunuyum denizli honaz da 2 yıllık üniversite okudum ama yarı da bıraktım bitirmedim özel sebeblerden dolayı saglik belgelerim,src,B ehliyet c yide aldim ama çıkartmadım daha,psiko teknik belgem,forklift operatörlüğü belgelerim mevcut VESTEL BUNYESINDE CALISMAYI ÇOK ISTIYORUM MANISA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM 2 YILDIR DA PEPSI DE CALISTIM HALEN DE CALISMAKTAYIM OZEL DURUMLARDAN DOLAYI MANISA DA CALISMAK ISTIYORUM iş bulmadan bırakmaK istemiyorum VESTEL KENDI BUNYESINDE CALISMAM IÇIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ILGI VE ALAKANIZA SIMDI DEN TESEKKUR EDERIM SAYGI SEVGI VE HURMETLERIM ILE…

  2. Egekent2 izmir menemende oturuyorum. Vestel manisadaki fabrikanızda çalışmak istiyorum. Herhangi bi ek gelirim yok kızıma tek bakıyorum. Eski eşimden herhangi bi destekte almıyorum. İşe çok ihtiyacım var. Şuan işsizim. Ailemle yaşıyorum. Ailemin desteğine ihtiyaç duymadan kendi emeğimle kendi ayaklarımın üzerinde durarak çocuğuma iyi bi gelecek sağlamak için işe ihtiyacım var. Satış pazarlama departmanında çalıştım kasiyerlik orta reyon elemanı olarak tezgahtar olarak ve makyaj cilt bakımı uzmanı olarak çalıştım bilgisayar sertifikam ve tıp sekreterliği sertifikam var özel sektörlerde hep iş buldum çalıştım ama vestelin şartlarının ve devamlılığının çok iyi olduğunu duydum bu yüzden vestel de çalışmak istiyorum hangi bölüm olursa olsun önemli değil üretimde de çalışabilirim. Elimden her iş gelir. Disiplinli ve otoriter kendini bilerek hareket etmek önceliğimdir önyargıyı ve haksızlığı hiç sevmem bu yüzden her zaman adil çalışmaktan yana olfum ve yardımsever bi yapım vardır.

    • İyi günler Hanımefendi sizin yorumlarınız bize geliyor fakat biz kariyer.net, indeed secretcv gibi işbaşvuru ve iş ilanları yayınlayan bir web sitesiyiz. Siz haberimizin içeriğindeki ilanlara başvuru yaparak veya vestel insan kaynaklarına bizzat ulaşırsanız .Size daha fazla yardımcı olurlar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*