Vestel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

VESTEL ŞİRKETLER GURUBU VE MANİSA

1984 yılında kurulan Vestel Şirketler Grubu, faaliyetlerini 1994 yılından itibaren Zorlu Grubu altında yürütmektedir. Elektronik, beyaz eşya, dijital ürünler ve bilgi teknolojileri, savunma sanayii alanlarında faaliyet gösteren Vestel Şirketler Grubu’nun, 18’i yurt dışında olmak üzere toplam 28 şirketi bulunmaktadır. Vestel, dünya standartlarındaki üretim anlayışı, geniş vizyonu ve yenilikçi, kaliteli ürünleri ile sadece ülkemizde değil; küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirkettir. Dünyada teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu olmuştur. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamıyla 157 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 22 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu olmaktadır.

Vestel, 19 bin kişilik istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Avrupa televizyon pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri olan Vestel; Türkiye’de televizyon pazarında lider, beyaz eşya pazarında ise ilk üç üreticiden biridir. Vestel, Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Tüm üretimini Manisa’da yer alan, 1,3 milyon metrekareden geniş bir alanda konumlandırılmış Vestel City yerleşkesinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Vestel City, “Avrupa’nın tek Lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri” olarak yer almaktadır. Vestel, National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markasıdır.

Şu an bünyesinde 15,371 personel barındırmaktadır. Bu rakam her geçen gün artan talepler den ötürü sürekli artmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiManisa
İzmir
Ön Satış Destek Elemanı İlan engelli adaylar içindir!İstanbul(Avr.)
Accounting SpecialistManisa
İzmir
Field Application Engineerİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Kurumsal Mağazalar Bölge YetkilisiYozgat

Daha Fazla VESTEL İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

17 yorum

  1. Merhabalar soma/MANİSA ‘da ikametgah ediyorum lise bilgisayarlı muhasebe mezunuyum denizli honaz da 2 yıllık üniversite okudum ama yarı da bıraktım bitirmedim özel sebeblerden dolayı saglik belgelerim,src,B ehliyet c yide aldim ama çıkartmadım daha,psiko teknik belgem,forklift operatörlüğü belgelerim mevcut VESTEL BUNYESINDE CALISMAYI ÇOK ISTIYORUM MANISA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM 2 YILDIR DA PEPSI DE CALISTIM HALEN DE CALISMAKTAYIM OZEL DURUMLARDAN DOLAYI MANISA DA CALISMAK ISTIYORUM iş bulmadan bırakmaK istemiyorum VESTEL KENDI BUNYESINDE CALISMAM IÇIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ILGI VE ALAKANIZA SIMDI DEN TESEKKUR EDERIM SAYGI SEVGI VE HURMETLERIM ILE…

  2. İyi günler Hanımefendi sizin yorumlarınız bize geliyor fakat biz kariyer.net, indeed secretcv gibi işbaşvuru ve iş ilanları yayınlayan bir web sitesiyiz. Siz haberimizin içeriğindeki ilanlara başvuru yaparak veya vestel insan kaynaklarına bizzat ulaşırsanız .Size daha fazla yardımcı olurlar.

  3. Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum cumhuriyet ticaret meslek lisesi mezunuyum sertifikalarım var bilgisayar tip sekreterligi ingilizce yönetici asistanlığı sertifikalarim var o47 engelliyim bozyakada staji yaptım lise staji yaptım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*