Vem İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Vem İlaç

Sağlık sektörüne 2000 senesinden bu yana aktivite gösteren Vem İlaç, farklı konularda ürünlere sahiptir. Bunlardan bazıları yoğun bakım, anestezzi, kardiyovasküler cerrahi, onkoloji, oftalmoloji, dermatoloji, üroloji gibidir.

Güvenilir, saygılı ve öncü olmayı bir prensip haline getiren Vem İlaç, etik kurallar dahilinde üretim yapmaktadır. Hedefleri kapsamında çok sayıda uluslararası firma ile anlaşması mevcuttur. Geniş, genç, alanında uzman kadrosu sayesinde her yıl gösterdiği büyümesini arttırmaktadır.

Pazarın gereksinimlerini karşılamak, yaşam kalitesini arttırmak misyonlarıyla Türk tıbbının hizmetine çeşitli ilaçları sunmaktadır. Hedeflediği alanlarda dünya çapında lider olmak vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Vem İlaç İş Başvuru Formu

Vem İlaç misyon ve vizyonları çerçevesinde yeni personel alımları yapmaktadır. İlanlar firmanın ihtiyaçları çerçevesinde gerçekleştirildiği için senenin farklı dönemlerinde verilmektedir. Her bir ilan değişik pozisyona yönelik olabilmektedir.

İş başvurusu yapmak istiyorsanız bu nedenle ilanları düzenli bir şekilde kontrol etmek, size uygun olan fırsatları keşfetme olanağı tanıyabilir. Bunun için sadece düzenli bir şekilde kontrol etmeniz, ardından da başvuruda bulunmanız kalmaktadır.

Vem İlaç İş İlanları

Vem İlaç tarafından açılan iş ilanları kariyer platformları vasıtasıyla kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebilir. Kurum Kariyer.net üzerinden ilan paylaşmakta olup açık ilanlar vardır. Bunlar iş arayanlara büyük fırsatlar teklif etmektedir. Bilgi ve yetkinliklerinize uygun olanlara başvuru yaparsanız, kısa süre içerisinde cevap alabilirsiniz.

Vem İlaç Açık Pozisyonlar

Kariyer platformları üzerinde bulunan iş ilanları ön başvuru şeklindedir. Bunu tamamladıktan sonra firmaların insan kaynakları, uygun bulduğu adayları mülakat için çağırmaktadır. Bu süreç Vem İlaç için de böyle ilerlemektedir. Dolayısıyla müracaat ettikten sonra kurumun irtibata geçmesini beklemeniz yeterlidir.

Eğer bilgi ve yetkinliklerinize uygun pozisyonlara başvurursanız, dönüş alma şansınız artabilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mikrobiyoloji TeknikeriTekirdağ
Çerkezköy
2Aseptik Dolum Validasyon UzmanıTekirdağ
Çerkezköy
3Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Solunum Grubu)Ankara
Antalya
Erzurum
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Kayseri
Konya
Tokat
Trabzon
4Kalibrasyon Uzman YardımcısıTekirdağ
Çerkezköy
5Tekirdağ
Çerkezköy
6Kalite Kontrol TeknikeriTekirdağ
Çerkezköy
7Kalite Güvence Uzman YardımcısıKırklareli
Lüleburgaz
Tekirdağ
Çorlu
Saray
Kapaklı
Çerkezköy
8Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Oftalmoloji Grubu)Ankara
İstanbul (Avr.)
İzmir
Sakarya
9AR-GE Formülasyon Uzmanı (İnhaler)Tekirdağ
Çerkezköy
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*