VakıfBank Personel Alım İlanı 2021

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Hakkında :

1950 Yılında çok partili sisteme geçildikten sonra ekonomik olarak gelişmeye başlayan ülkemizde 1954 yılında, vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulan VakıfBank, o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkıda bulunmaktadır. VakıfBank; “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” olma vizyonu doğrultusunda, vakıf kültüründen aldığı güçle, kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri sürekli artırma misyonuyla hareket etmektedir.
Kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunan VakıfBank, özellikle bir alanda değil, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir.

Temel bankacılık ürün ve hizmetlerine ek olarak yatırım bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetlerinde de bulunan VakıfBank, iç ve dış ticaretin finansmanında öncü bir rol üstlenmektedir. Ayrıca, finansal iştirakleri aracılığıyla sigortacılıktan finansal kiralama ve factoring hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan finansal ürünleri çağın gerektirdiği yüksek teknolojilerle müşterilerine sunmaktadır.

VakıfBank, bireysel ve kurumsal müşterilerine ülke çapına yayılan 900’ün üzerinde şubesinin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla hizmet sunmaktadır. VakıfBank’ın New York, Erbil ve Bahreyn’de şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca Avusturya’da VakıfBank International AG’nin şubeleri Frankfurt ve Köln’de bulunmaktadır.

Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımı:

  • TC vatandaşı olmak
  • Askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli
  • Erkek ve Bayan adaylar başvurabilir
  • 18 yaşını doldurmuş adaylar
  • Güler yüzlü ve doğru iletişim kurabilen
  • Mesai saatlerine riayet edebilecek
  • Takım çalışmasına Yatkın

Vakıfbank iş ilanı yayımlandığında Vakıfbank Gişe Yetkilisi alımı için öz geçmişinizi doldurmanızı istemektedir. Vakıfbank gişe yetkilisi personel alımına iş başvurusu yapacak adayların Vakıfbank resmi web sitesine kayıt olarak öz geçmişlerini doldurmaları gerekiyor. Bu sayede sadece şuan için değil daha sonra da ihtiyaç durumunda Vakıfbank insan kaynaklarında saklanan veriler incelenerek özgeçmişini ileten adaylar mülakata çağrılabilir.

Kayıt olurken iletişim numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun. Başvuru yapacak adaylar görüşmeye takım elbise ile gitmelerini öneririz. İnsan kaynakları uzmanı ile görüşmeniz işe alım sürecinin başladığı anlamına gelir.

 Çaycı ve Temizlik Personeli:

Alanını ve çevresinin temizliği ile ilgilenecek ,insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü sempatik ,temiz tertipli ve düzenli ,çalışma saatleri ne

uyum sağlayabilecek deneyimli veya deneyimsiz personel alınacaktır.

İlana başvuru için TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*