Ülker İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ülker Hakkında

Ülkenin en köklü şirketlerinden olan ve uluslararası sektörde yüksek ekonomi gücü ile adından söz ettiren Ülker 1944 yılında klasik Ülker Pötibör Bisküvileri ile yoluna başlamış ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Günümüzde Yıldız Holding bünyesine yer almaktadır. Sabri Ülker tarafından kurulan firmanın şu an ki yönetim kurulu başkanı Murat Ülker ise dünyanın en zengin iş adamları arasındadır.

ÜLKER Çalışma Şartları

Şirkette birçok farklı iş alanında çalışabilirsiniz. Yapılan personel alımlarında fabrika ve holding alanı için çalışma şartları farklılık gösterebilmektir. Beyaz yaka olarak çalışılan birimlerde çalışma saati haftalık 45 saat olarak belirlenmiştir. Çalışma saatleri hafta içi 08.30 – 18.30 saatleri arasında olmaktadır. ÜLKER insan kaynakları işçi alımı için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

ÜLKER Personel Maaşları

Yıldız Holding bünyesinde ki personeller en az asgari ücret birimi ile çalışmaktadır. Çalıştığınız iş alanına göre değişiklik gösteren personel maaşları genel olarak iş başlangıçlarında 3.000 TL olarak belirlenmektedir. Güçlü bir ekonomi ile yürütülen Yıldız Holding personeller için kariyerlerinde yükselme avantajı için imkân sağlayabilir. Şirkette bulunan orta dereceli makamlarda alınan maaşlar +5000 TL, yüksek mevki makamlarda alınan maaşlar ise +8000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

ÜLKER İş İlanları

Yıldız Holding’in ana şirketi olan Ülker, sıklıkla iş alımları yapmakta ve birçok açık iş ilanı yayınlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve pazarlamasını bu yönde geliştiren şirket, birçok fabrikasına da iş alımı yapmaya devam etmektedir.

Ülker İşe alım yapılan fabrikalar:

 • İstanbul/Gebze fabrikası
 • İstanbul/Topkapı fabrikası
 • İstanbul/Silivri fabrikası
 • İstanbul/Esenyurt fabrikası
 • Ankara fabrikası
 • Karaman fabrikası

Açık İş İlanı Bulunan Pozisyonlar

 • Vardiya Amiri
 • Depo Mal Kabul Elemanı
 • Stok Kontrol Sorulması
 • Depo Elemanı
 • Teknisyen
 • Vasıfsız İşçi
 • Güvenlik
 • Satış Lideri
 • Veri Bilimci

İş Başvuru Formu

Ülker’in kendi internet sitesinde İnsan Kaynakları bölümünde yer alan başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca diğer iş fırsatlarından yararlanmak için Yıldız Holing’in sitesini de ziyaret edebilir ve iletişim bölümünde yer alan e-mail adresinize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Alım yapılacak pozisyona göre aranan şartlar farklılık gösterse de bazı sabit şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar;

 • Erkek adaylar için askerliğin yapılmış olması,
 • Güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olmasıdır.

İş alımı yapan iller: İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Kayseri.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mekanik Bakım Teknisyeniİstanbul (Avr.)
2Kontrol ve Otomasyon Teknisyeniİstanbul (Avr.)
3Satış YöneticisiPastacılıkAntalya
4Satış YöneticisiPastacılıkTrabzon
5Satış Yöneticisi Muğla
Milas
6Satış YöneticisiPastacılıkAnkara
7Bütçe Yöneticisiİstanbul (Asya)
Sancaktepe
8Satış Yöneticisiİstanbul (Asya)
9Üretim FormeniKocaeli
(Gebze)
10Üretim FormeniKaraman
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

27 yorum

 1. Merhaba tecrübeli surucuyum b c d e dijital ehliyetlerim ve src 2 4 psikoteknik belgelerimde vardır ülker ailesinin bir bireyi olmak isterim
  teşekkür ederim 0541 5176153

 2. 17 yaşımda markete reyon olarak calışıyordum 3 senedir calışıyordum Ülker de calışmak cok isterdim askerliğin bitsin öyle gel dediler askerliğim de biti şuan sizinle calışmak isterim hemen hiç düşünmeden gelip çalışırım.

 3. Merhabalar ulker ailesinde ben calismak istiyorum lutfen ise ihtiyacim bir cok isler ama ben sureklilik istiyorum bundan dolayi ulker firmasinda yer almak istiyorum 0538 677 81 21

 4. Merhaba topkapi da calismak istiyorum.. 20 senedir musteri temsilcisi depo sorumlusu, vsiparis takibi olarak calistigim firma kisa calisma Dan sonra kapandi… Ise ihtiyacim var.. 05369841130

 5. Merhaba efendim,
  36 yaşında bekar dürüst ve disiplinli biri olarak kalıcı iş arayışım var ve beni kabul ederseniz cok mutlu olacağım Saygılarımla.

 6. Merhabalar 20 yaşındayım lise ve inşaat teknolojisi mezunuyum verilecek her alanda çalışabilirim sizin bünyenizde çalışmak benim için hayal ve bir gurur.
  Tüm çalışma şartlarına uyarım acil işe ihtiyacım var vardiyalı sistem hiçbjr sorun teskil etmez benim için umarım bünyenizde çalışma şansına sahip olabilirim çok isterim ve çok ihtiyacım var teşekkürler…

 7. Merhabalar 20 yaşındayım lise ve inşaat teknolojisi mezunuyum verilecek her alanda çalışabilirim sizin bünyenizde çalışmak benim için hayal ve bir gurur.
  Tüm çalışma şartlarına uyarım acil işe ihtiyacım var vardiyalı sistem hiçbir sorun teskil etmez benim için umarım bünyenizde çalışma şansına sahip olabilirim çok isterim ve çok ihtiyacım var teşekkürler…
  Topkapı fabrikanızda çalışmak istiyorum ne zaman isterseniz gelip görüşüp başlayabilirim.
  0531 624 72 13

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*