Yıldız Holding Ülker İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Yıldız Holding Hakkında

Yıldız Holding, Türkiye’nin önde gelen holding şirketlerinden biridir. Holding, birçok sektörde faaliyet göstermektedir ve Türkiye’nin önde gelen markalarının sahibidir. Holding, enerji, gıda, inşaat, otomotiv, tekstil, lojistik, sağlık hizmetleri gibi birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Yıldız Holding, Türkiye’nin önde gelen markalarının sahibidir. Örneğin; Çaykur, Godiva, Ülker, Yildiz Holding, Yildiz Technical University ve daha birçok marka Holding’in portföyünde yer almaktadır. Holding, ayrıca yurtdışında da birçok şirkete sahiptir ve böylece dünya çapında faaliyet göstermektedir.

Holding, özellikle son yıllarda yurtdışına yatırım yapmıştır. Bu sayede Holding, dünya çapında faaliyet göstermektedir. Holding, yurtdışına yatırım yaparken özellikle Rusya, Kazakistan, Ukrayna, İran, Endonezya gibi ülkelere yatırım yapmıştır.

Yıldız Holding, özellikle son yıllarda sağlık hizmetleri alanında önemli yatırımlar yapmıştır.

Yıldız Holding Çalışma Şartları

Şirkette birçok farklı iş alanında çalışabilirsiniz. Yapılan personel alımlarında fabrika ve holding alanı için çalışma şartları farklılık gösterebilmektir. Beyaz yaka olarak çalışılan birimlerde çalışma saati haftalık 45 saat olarak belirlenmiştir. Çalışma saatleri hafta içi 08.30 – 18.30 saatleri arasında olmaktadır. ÜLKER insan kaynakları işçi alımı için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Yıldız Holding Personel Maaşları

Yıldız Holding bünyesinde ki personeller en az asgari ücret birimi ile çalışmaktadır. Çalıştığınız iş alanına göre değişiklik gösteren personel maaşları genel olarak iş başlangıçlarında 8.600 TL olarak belirlenmektedir. Güçlü bir ekonomi ile yürütülen Yıldız Holding personeller için kariyerlerinde yükselme avantajı için imkân sağlayabilir. Şirkette bulunan orta dereceli makamlarda alınan maaşlar +9000 TL, yüksek mevki makamlarda alınan maaşlar ise +18000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Yıldız Holding İş İlanları

Yıldız Holding’in ana şirketi olan Ülker, sıklıkla iş alımları yapmakta ve birçok açık iş ilanı yayınlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve pazarlamasını bu yönde geliştiren şirket, birçok fabrikasına da iş alımı yapmaya devam etmektedir.

İş Başvuru Formu

Ülker’in kendi internet sitesinde İnsan Kaynakları bölümünde yer alan başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca diğer iş fırsatlarından yararlanmak için Yıldız Holing ‘in sitesini de ziyaret edebilir ve iletişim bölümünde yer alan e-mail adresinize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Alım yapılacak pozisyona göre aranan şartlar farklılık gösterse de bazı sabit şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar;

  • Erkek adaylar için askerliğin yapılmış olması,
  • Güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olmasıdır.

İş alımı yapan iller: İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Kayseri.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Vardiya SorumlusuKocaeli
Çayırova
Bildirim Kabul Sorumlusu (Engelli)İstanbul(Avr.)
Bahçelievler
İstanbul(Asya)
Kanal Geliştirme YöneticisiAğrı
İnsan Kaynakları Uzmanı Yalova
Kanal Geliştirme Yöneticisi Erzurum
Yatırım Uzmanı Manisa
İnsan Kaynakları UzmanıSakarya
Adapazarı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni(Otomasyon)İstanbul (Asya)
Pendik
Üretim İşçisiİstanbul (Asya)
Pendik
Teknik Satış Sorumlusuİstanbul (Asya)
Ümraniye

DAHA FAZLA yILDIZ HOLDİNG İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

13 yorum

  1. Merhabalar efendim ben Ankara da bulunan Ülkerin fabrikasına paketleme elemanı olarak kayıt oluşturmuştur silahlı güvenlik kimlik kartım var gerek duyulduğunda güvenlik görevlisi olarak ta çalışmak isterim çok teşekkür ederim.

  2. Merhaba ben Resul İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu’nda oturuyorum lise mezunu 29 yaşındayım B sınıfı ehliyet sahibim elimde bulunan mesleklerim terzicilik Garson şefligi yaptım kendi alanımda bulunduğum mesleklerde ekip çalışması vardiyalı sistemi gibi iş durumlarını adapte olacağım ve ekip çalış ması severek yaptığımı belirtmek istiyorum
    Sizlerle de çalışmak isterim bu konuda dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*