Ülker İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

ÜLKER :

Hepimizin hayatımızda ilk tanığı markalardan birisidir. Şayet çikolata veya şekerleme sevmiyor iseniz o zaman başka.

Bundan 70 yıl önce İstanbul Eminönü’nde küçük bir atölyede 6-7 kazan, küçük bir fırın ve üç işçiyle faaliyete geçen Ülker Bisküvi, bugün gerek satış hacmi gerekse kârlılığıyla Yıldız Holding’in amiral gemisi durumunda.

Ülker Bisküvi, İstanbul/Topkapı fabrikasında çikolata üretimi, İstanbul/Silivri fabrikasında çikolata ve çikolata kaplı bisküvi üretimi, İstanbul/Gebze fabrikasında bisküvi üretimi, İstanbul/Esenyurt fabrikasında kek üretimi, Ankara fabrikasında bisküvi ve Karaman fabrikasında Bisküvi, Kek, Kraker ve Çikolata üretimi ve Mısır’da Bisküvi ve Kek üretimi ile Suudi Arabistan’da Bisküvi, Kek ve Çikolata üretimi yapıyor. Bisküvi ve kraker alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlara sunduğu 330 çeşit ürünle dünyanın dev gıda üreticileri arasında yer alan Ülker Bisküvi, sektörünün tartışmasız lideri konumunda. 1996 yılında üretimde kalite standardını belirleyen ISO 9002, 2001 yılında ise gıda güvenliğinde kalite ve standardın ifadesi olan HACCP belgelerini alan Ülker Bisküvi, 2002 yılında da Avrupa merkezli kalite belgelendirme kuruluşu BRC’nin en yüksek notu olan “üst düzey/high level” derecesini alarak kalite konusundaki başarısını perçinledi.

Türkiye’nin en büyük gıda şirketi olan Ülker, 2016 yılını 3.92 milyar lira ciro ile kapattı. Ülker’in bu dönemdeki ana ortaklığa dağıtabilir net kân ise 230 milyon TL olarak gerçekleşti. Şirket, geçen yılın aynı döneminde de 292 milyon TL net kâr etmişti. Bu sonuçlarla Ülker, güçlü finansal yapısını da korumuş oldu.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirisiniz.

(Visited 539 times, 21 visits today)

10 yorum

  1. Merhaba tecrübeli surucuyum b c d e dijital ehliyetlerim ve src 2 4 psikoteknik belgelerimde vardır ülker ailesinin bir bireyi olmak isterim
    teşekkür ederim 0541 5176153

  2. 17 yaşımda markete reyon olarak calışıyordum 3 senedir calışıyordum Ülker de calışmak cok isterdim askerliğin bitsin öyle gel dediler askerliğim de biti şuan sizinle calışmak isterim hemen hiç düşünmeden gelip çalışırım.

  3. Merhabalar ulker ailesinde ben calismak istiyorum lutfen ise ihtiyacim bir cok isler ama ben sureklilik istiyorum bundan dolayi ulker firmasinda yer almak istiyorum 0538 677 81 21

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*