Uğurlu Oto Cam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

uğurlu-glass

Uğurlu Oto Cam İş Başvuru Formu

Uğurlu Oto Cam İş Başvurusu yaparak Uğurlu Oto Cam’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Uğurlu Oto Cam iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uğurlu Oto Cam, 1971 yılında oto camı montaj atölyesi olarak işe başlamıştır. Kısa sürede elde ettiği ticari başarı ve güvenle 1989 yılında üretime başlamıştır. Denizli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan üretim tesislerinde kendi üretimi olan UĞURLU GLASS ve LUCKY GLASS ticari markalarıyla oto emniyet camları, endüstriyel camları ve mimari camları üretmektedir. Yapılan yeni yatırımlarla aylık toplam 110.000 m2’lik kurulu üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Uğurlu Oto Cam gücünü; sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmasından ve çalışanlarını, yeteneklerine uygun işlerle eşleştirmesinden alır.

Günümüzde şirketleri birbirinden ayrıştıran, en önemli unsur yetenek’tir. Biz de “yetenekli” çalışan adaylarımızı etkin yöntemlerle seçerek gücümüze güç katmak, güçlü çalışanlarımız ve markalarımızla, herkesin parçası olmaktan mutluluk duyduğu, bağlılığın yüksek olduğu organizasyon yapımızı korumak ve sürekli gelişmek istiyoruz.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız kurumsal yetkinliklerimiz;
Doğruluk, Güvenilirlik ve Etik
Takım Çalışması
Sorumluluk Bilinci ve İş Takibi
Müşteri Odaklı Hizmet

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*