Turkuvaz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

turkuvaz_medya_logo

Turkuvaz personel alımı yapacak!

Turkuvaz iş başvurusu yaparak sizde Turkuvaz ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Turkuvaz personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Turkuvaz eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Turkuvaz insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Turkuvaz Radyo Televizyon Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş., medya sektöründe faaliyet gösteren şirketdir.

Atv, a Haber, Yeni Asır TV, Minika adlı televizyon kanalları, Radyo Turkuvaz, Romantik Radyo adlı radyo istasyonları, Sabah, Takvim, Yeni Asır ve Pas Fotomaç adlı gazeteler, Bebeğim ve Biz, Sinema, Sofra, Home Art, Şamdan Plus, Yeni Aktüel, Para (dergi), Hülya (dergi), Global Enerji, Transport, Hukuki Perspektifler adlı dergiler, Cafe Ruj, Teknokulisadlı web siteleri ve Turkuvaz Dağıtım artık tüm hak ve varlıklarıyla Turkuvaz A.Ş. bünyesine geçmiştir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Bilgi ve yaratıcılık kaynağımız olan çalışanlarımızın yetenek ve beklentilerine duyarlı, hem bireysel rekabet enerjisini hem de ortak aklı yaratan, başarıya odaklı, takım kültürü bilincini destekleyen bir çalışma ortamı oluşturmak; bu çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak için şeffaf, çağdaş, adil ve verimlilik esasına dayanan; çalışanlarımızın niteliklerini geliştirmeleri, potansiyellerini sunmaları için fırsatların tanındığı, en iyi ürünlerin oluşturulmasına olanak sağlayacak sistemleri kurmak ve geliştirmektir.

İşe Alım

Kuruma yön veren, onu başarıya ya da başarısızlığa götüren en önemli öğe insan gücüdür. İşe alım sürecinde temel amacımız; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile kurumun hedefleri arasındaki ilişkiyi kurabilen, gelişmeye ve geliştirmeye açık, yetkin insan kaynağını bünyeye kazandırmak; kurumumuz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların işe alımını sağlayarak, küresel gelişme süreciyle bütünleşebilen “en iyi insan kaynağına” sahip olmaktır.

Turkuvaz Medya Grubu’nda işe alımlar, sene başında belirlenen insan gücü planlamaları doğrultusunda İşe Alım ve Kaynak Planlama Bölümü tarafından merkezi sistemde yapılır.

Personel alımları yetkinlik bazlı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir; pozisyonun niteliklerine göre adaylara yetenek, bilgi ve yabancı dil sınavları ve / veya kişilik envanterleri uygulanır.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*