Turkish Do&Co İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Turkish Do&Co personel alımı ve iş başvuru formu

Turkish Do&Co personel alımı ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

Turkish Do&Co hakkında

İstanbul’da Eylül 2006’da faaliyete geçen ve 1 Ocak 2007’de operasyonlarına başlayabilen Turkish Do&.Co, bir hava yolu ikram hizmeti şirketidir. Turkish DO&CO, başta THY olmak üzere yurt içi ve yurt dışı merkezli hava yolu şirketlerine uçak içi ikram hizmeti vermekte ve günümüzde bünyesinde 5 binden fazla personel çalıştırmaktadır. Bugün itibariyle 3 kıtada, 12 ülkede ve 32 lokasyonda faaliyet gösteriyor. Sürekli daha iyi deneyimler sunmak ve en özel lezzetleri sumak amacıyla çalışmaktadır.

Turkish Do&Co kariyer fırsatları

DO & CO, tüm bölümlerindeki müşterilerine “tüm hizmetler için tek bir iş ortağı” yaklaşımı ile hareket etmektedir. Turkish Do&Co kapsamlı ve yenilikçi bir ürün sunar. Fikirden konsepte ve nihayet uygulamaya. Bu amaçla, uyarlanmış çözümler oluşturmak için birçok farklı alandan üyeleri olan uluslararası bir ekibe ihtiyaç vardır.

Turkish Do&Co çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 18:00 saatleri arasında mesaide olan Turkish Do&Co,  Pazar günleri tatil. Fakat bu sistem dışında dev şirkette vardiyalı sistemlerde kullanılmakta ve esnek çalışma saatlerinde çalışılabilmektedir.

Turkish Do&Co iş başvuru formu

Turkish Do&Co personel alımlarını ulasal kaynağı olan Do&Co web sitesi kariyer bölümü üzerinden yapmaktadır. https://jobs.doco.com/?l=en adresinden açık pozisyonlarını insan kaynakları departmanınca duyuran global dev firma başvuru için kendi özgeçmişinizi oluşturmanızı istemektedir. Bu noktada detaylı bir özgeçmiş oluşturmak ve etkileyici bir ön yazı hazırlamak önemlidir. Bu iki unsura dikkat ettiğiniz takdirde, diğer adaylardan daha avantajlı bir konuma sahip olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Uzman Aşçıİstanbul (Avr.)
Bakırköy
Arnavutköy
İstanbul (Asya)
Tuzla
2İkram Servis Personeliİstanbul (Avr.)

Yurt Dışı Başvuru Linki

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

14 yorum

  1. merhaba ben ıstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum pasta ve diğer unlu mamüller ustasiyin is arıyorum yardımcı olur musunuz sevinirim migros ve uyum anketlerinde çalıştım tel numaram 0531 913 47 31

  2. Merhaba lise mezunuyum sultanbeylide ikamet ediyorum .sabiha gökçen thy yiyecek içecek ikram mutfağında çalışmak istiyorum başka işlerde de çalışabilirim ACİL işe ihtiyacım var ilginize teşekkurler

  3. Merhaba ben tgs 7 yıl apron araçları ve vip vekil taşıyordum şoför dün şuan boştayım işe ihtiyacım var arasanız sevinirim E sınıf ehliyet uluslararası yurt içi kargo src belgemde var pıskoteknik var ist bağcılarda oturuyorum 05377408020

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*