Türk Telekom İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Türk Telekom Personel Alımları

1840 Yılında Sultan Abdülmecid döneminde kurulan kurum ilk dönemler posta ve daha sonra telgraf hane ile zaman la gelişip Cumhuriyet döneminde’ de PTT adını alarak ulaştırma bakanlığına bağlanmıştır.

1995 Yılında da havale ve posta çeki işlemleri ile günümüzde ki PTT bankacılığının alt yapısını atmış oldu.

2004 yılında Resmen Bankacılık sistemine de geçen kurum bugün Türkiye’nin bankacılık, kargo,posta ve internet alt yapısı ile diğer internet sağlayıcı firmalarının da ana sağlayıcısı olarak ülkenin alanın da en büyük kurumu olmuştur.

Türk Telekom İş Başvuru Formu

Türk Telekom tarafından sunulan servisler günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Her yıl büyümesini devam ettiren kurum, yeni personel gereksinimlerine de bu nedenle ihtiyaç duymaktadır. Alım için gerekli ilanlar, online kanallar kullanılarak paylaşılmaktadır.

Eğer bunlara başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, kendi sitesi üzerinde bulunan formu doldurmanız mümkündür. Bunun için ilk olarak kendi sayfasına gelmeniz, ardından da ilanlar kısmına geçmeniz gerekir. Açık ilanlardan herhangi birini tıklar ve başvur derseniz, kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom İş İlanları

Türk Telekom tarafından verilen iş ilanlarına internetten ulaşılabildiği gibi Kariyer.net üzerinden de erişim yapılabilmektedir. Burada aktif ilanlar da vardır. Bunlara başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, sadece platformdaki Türk Telekom sayfasına girmeniz gerekir.

Bundan sonra üyelik hesabınıza giriş yapmanız, CV güncelledikten sonra sizinle uyumlu olan duyuruya başvurmanız gerekir. Böylece sorunsuz bir başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.

Türk Telekom Açık Pozisyonlar

Türk Telekom tarafından yayınlanan ilanlar yılın farklı zamanlarında yayınlanmaktadır. Bu nedenle iş arayan kişilerin sürekli incelemesi, çıkan ilanları nitelikleri kapsamında değerlendirerek uygunsa başvurması önerilir. Bunun için değerlendirebileceğiniz birçok ilan vardır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1BT Operasyonları Uzmanıİstanbul (Asya)
2İş Zekâsı Operasyonları Uzmanı / Kd. Uzmanı Uzaktan Çalışmaİstanbul (Asya)
3Cyber Security Managerİstanbul (Asya)
4Bilgi Güvenliği ve Teknoloji Risk Yönetimi UzmanıAnkara
İstanbul (Asya)
5Veri Merkezi Tesis Planlama Kıdemli Uzmanıİstanbul (Avr.)
Şişli
6Veritabanı Uzman Yardımcısı/Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
7Erişim Teknikeri Engelli İlanıEdirne

Daha Fazla Telekom İş İlanı İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

8 yorum

 1. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var bünyenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 2. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Sizin ailenize katılmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  0535 032 2827

 3. 20/09/1995 BALIKESİR/Edremit doğumluyum 05075636011 bekarım
  BALIKESİR MANYAS MESLEK YÜKSEK OKULU SOSYAL GÜVENLİK BÖLÜMÜ ÖN LİSANS MEZUNUYUM
  Bilgisayar kullanımı, yabancı dil(ingilizce), muhasbe programları (ORKA) SERTİFİKALARIM VAR
  herhangi bir seyahat engelim yok

  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi / Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü mezunuyum, 23.06.1994 tarihinde doğdum.Kendi alanımda kendimi geliştirmek ve bu alanda kariyer yapmayı hedefliyorum, bünyenize kabul ederseniz sevinirim.

 4. merhaba ben Antalyalıyım benim acil işe girmem gerekiyor babam da Türk Telekom da çalışıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler…

 5. 01.04.1993 uşak doğumluyum.Anadolu üniversitesi adalet mezunuyum.Bilgisayar sertifakası ve hızlı klavye sertifakası var.Teleformance avea müşteri temsilcisi olarak çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum.Teşekkür ederim. tel:0534 661 94 24

 6. Açıköğretim lise mezunuyum kpss 60 almıştım hijyen sertifikam var 44yasindayim İstanbul Maltepe oturuyorum .sizinle çalışmak istiyorum ne iş olsa yaparım işe ihtiyacım var saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*