Tüprag İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

tuprag-is-basvurusu

Tüprag İş Başvuru Formu

Tüprag İş Başvurusu yaparak Tüprag’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tüprag iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kanadalı madencilik firması olan Eldorado Gold Corporation‘ın Türkiye’de 100% katılımıyla oluşturulmuş olan uzantısının ismi Tüprag Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

Tüprag, Türkiye’de metalik maden aramaları ve işletmeciliği yapmak için 1986 yılında kurulmuş ve bugüne kadar  aldığı yüzlerce maden arama ruhsatında arama yapmıştır.   Söz konusu arama çalışmaları sonucunda,Uşak-Kışladağ ve İzmir-Efemçukuru gibi önemli altın yataklarını bulmuş ve bu yatakları işletmektedir.
Şirketin Genel Müdürlüğü halen Ankara’da yeralmakta ve Çanakkale’de bir numune hazırlama laboratuvarı bulunmaktadır.
 2006 yılında üretime başlayan Uşak yakınlarındaki Kışladağ Altın Madenimiz , Avrupa’nın en büyük altın madeni yatağı olmakla beraber şu anda her yıl 12,5 ton altın üreten örnek bir altın madeni olarak faaliyetine devam etmektedir. Yaklaşık 1000 kişilik  bir istihdamın söz konusu olduğu işletmemizde, 300 milyon ABD dolarını aşan bir yatırım tutarıyla, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir maden komunundadır.
Bir diğer işletmemiz ise İzmir ili Menderes ilçesi Efemçukuru köyü yakınlarındaki Efemçukuru Altın Madeni’idr. Damar tipi bir cevherleşme içerisinde, yaklaşık 500 çalışanı ile birlikte her yıl 600.000 ton cevher işlenerek yılda yaklaşık 3 ton altın üreten bir maden işletmesi olarak hayatına devam etmektedir.
Tüprag olarak, 25 yılı aşan şirket tarihimizde, kuruluşumuzun ilk gününden beri benimsediğimiz ve asla vazgeçilmeyecek olan “ önce insan ve çevre, sonra madencilik ” prensibimizle, her anlamda ülkemize katkı koymayı sürüdüreceğiz.
Başvuru formu için tıklayın.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. Merhabalar ismim Hakan Özbekcan KTÜ jeoloji mühendisliği mezunuyum…. Özel bir firmada 6 yıl vardiya mühendisliginden üretim şefliğine uzanan bir kariyerim var.. Mesleğim icabı tam bana uygun bir yer umarım araniza katılırım… İyi çalışmalar… 5051231725

  2. Ibrahim uysal myk s3 makina montaj ve myk makina bakim belgem var arac ustu ekibman katmercilerde damper su tankeri vidanjör mantaj ve tesisat vakum pompasi basincli su pompasi elektrik kaynagi gaz alti kaynağı bu biranjda yaptiklarim var su tesisati bant zincir ekleme hidrolik bilgim var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*