Tüprag İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Tüprag Hakkında

Kanadalı madencilik firması olan Eldorado Gold Corporation’ın Türkiye’de 100% katılımıyla oluşturulmuş olan uzantısının ismi Tüprag Metal Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

Tüprag, Türkiye’de metalik maden aramaları ve işletmeciliği yapmak için 1986 yılında kurulmuş ve bugüne kadar aldığı yüzlerce maden arama ruhsatıyla arama faaliyetleri gerçekleştirmiştir. Söz konusu arama çalışmaları sonucunda, Uşak-Kışladağ ve İzmir-Efemçukuru gibi önemli altın yataklarını bulmuş ve bu yatakları işletmektedir.

Şirketin Genel Müdürlüğü Ankara’da yer almakta ve Çanakkale’de ise bir numune hazırlama laboratuvarı bulunmaktadır.

2006 yılında üretime başlayan Uşak yakınlarındaki Kışladağ Altın Madeni, Avrupa’nın en büyük altın madeni yatağı olmakla beraber şu anda her yıl 12,5 ton altın üretim kapasitesine sahip örnek bir altın madeni olarak faaliyetine devam etmektedir. Yaklaşık 1500 kişilik bir istihdamın söz konusu olduğu işletmemiz, 650 milyon ABD dolarını aşan bir yatırım tutarıyla, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir maden komunundadır.

Bir diğer işletmemiz ise İzmir ili, Menderes ilçesi, Efemçukuru köyü yakınlarındaki Efemçukuru Altın Madeni’dir. Damar tipi bir cevherleşme içerisinde, yaklaşık 500 çalışanı ile birlikte her yıl 600.000 ton cevher işlenerek yılda yaklaşık 3 ton altın üreten bir maden işletmesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Türkiye’de var olan değerli metal yataklarını tespit etmek ve en gelişmiş teknolojileri kullanarak ülkemiz ekonomisine kazandırmak.

Vizyonumuz

Tespit ve işletme esnasında önce insan ve çevreyi gözetmek ondan sonra ekonomik kazanç elde etmek ve bunu yaparken azami düzeyde yerel kaynaklarla çalışarak katma değer yaratmak.

Tüprag A.Ş. olarak, amacımız, Türkiye’deki değerli metal varlıklarının, değerli metal yataklarının tespiti, geliştirilmesi ve de bunların işletmeye açılmasıdır.

Bulduğumuz madenleri, ulusal ve uluslararası çevre standartlarına göre işletip, ülkemizde yatırım, üretim ve istihdama katkı sağlayarak büyümeyi hedeflemekteyiz.

Faaliyette bulunduğumuz bölgelere, yöre insanına daha fazla katkı sağlamak, ihtiyaçlara mümkün olabilen çerçevede cevap verebilmek ve ülke genelinde yapılan araştırmalardaki yerimizi korumak ve daha üst basamaklarda yer almak bir başka hedefimizdir.

Başvuru İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

8 yorum

  1. Merhabalar ismim Hakan Özbekcan KTÜ jeoloji mühendisliği mezunuyum…. Özel bir firmada 6 yıl vardiya mühendisliginden üretim şefliğine uzanan bir kariyerim var.. Mesleğim icabı tam bana uygun bir yer umarım araniza katılırım… İyi çalışmalar… 5051231725

  2. Ibrahim uysal myk s3 makina montaj ve myk makina bakim belgem var arac ustu ekibman katmercilerde damper su tankeri vidanjör mantaj ve tesisat vakum pompasi basincli su pompasi elektrik kaynagi gaz alti kaynağı bu biranjda yaptiklarim var su tesisati bant zincir ekleme hidrolik bilgim var

  3. Merhaba adım Orhan balikesirliyim yer altı ve yer üstü çeşitli maden sondaji yaptım ve ilk yer altı deneyimim eczacı başında
    Ve ensonda limak altinordu madencilik te hidrolik sondaj makinesi operatörluk yaptım bölgemde var kullandığım makina ve bakımında deneyimliyimdir çalışmak istiyorum
    Tel_05319945933

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*