Tradesoft İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tradesoft_logo

Tradesoft İş Başvuru Formu

Tradesoft İş Başvurusu yaparak Tradesoft’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tradesoft iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimiz genç, nitelikli, deneyimli ve her geçen gün hızla büyüyen yapısıyla sektör dinamiğine uyum sağlamaktadır. Tradesoft, en önemli kaynağın teknoloji ve insan olduğu bilinci ile her yıl artan çalışan sayısı ile büyümeye önem vermektedir.İnsan odaklı yaklaşım ile çalışanların gereksinimlerine ve motivasyonuna önem vererek tüm çalışanların kendini geliştirerek, yetiştirme ve yükselmelerine fırsat sağlıyoruz.

Performans Yönetimi

Yeni hedefler belirlemek ve belirlenmiş hedeflerin gerçekleşme oranlarını, çalışanların şirket içerisindeki başarılarını değerlendirerek gelişime açık yönlerininin belirlenmesini sağlar.Performans değerlendirmesi, her sene başında bir önceki sene içerisinde belirlenen hedeflerin gerçekleştirilme oranlarına ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi esnasındaki başarı düzeyleri göz önüne alınarak gerçekleştirilir.

Eğitim

Çalışanların eğitim ihtiyaçları sene sonunda gerçekleştirilen performans değerleme sisteminin sonucunda belirlenen gelişime açık yönler veya eksik yönler dikkate alınarak çalışan ile üstünün ortak kararı ile belirlenir. Hizmetlerimizin sonucunda oluşacak gereksinimlerin karşılanması için de eğitim programı düzenlenebilir.Belirlenen eğitimler çalışanların performanslarını arttırmaya veya kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Ücretlendirme

Ücret; kişinin deneyimine, öğrenim durumuna ve pozisyonuna göre, şirket politikasına ve piyasa değerlerine göre belirlenir. Ücret politikası, performansa, iş değerlemesine ve yıllık enflasyona bağlı olarak oluşturulur.

Kariyer Yönetimi Sistemi

Kariyer yönetiminin çalışanların motivasyonlarının artması açısından faydalı olması nedeniyle çalışanların başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemelerini sağlamaktır. Çalışanların performansları değerlendirilerek geliştirilmesi gereken yönleri belirlenmekte ve şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle performansların geliştirilerek organizasyonun gereksinimlerini karşılayacak nitelikte çalışanların oluşturulmasını sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilet Satış Elemanı İstanbul(Avr.) ARBETA TURİZM A.Ş.
Corporate Finance Analyst İstanbul(Avr.) Ata Yatırım
SİSTEM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) TRADESOFT
OTEL REZERVASYON VE ORGANİZASYON ELEMANI İstanbul(Avr.) Arbeta Turizm
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş
YAZILIM GELİŞTİRME VE BAKIM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) TRADESOFT
.NET YAZILIM UZMANI İstanbul(Avr.) TRADESOFT

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*