Toyzz Shop İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

TOYZZ SHOP Hakkında

Türkiye’de oyuncak sektörünün öncü markası Toyzz Shop olarak Türkiye’nin dört bir yanında ve KKTC’de yer alan 200’den fazla mağazamız ile yüksek hizmet standartlarını benimseyerek, kaliteden ödün vermeden, çocuklar kadar ebeveynlerin de ilk tercihi olmaya, her bir müşterimizin hayatına neşe, eğlence katmaya devam ediyoruz.

“Her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak” misyonumuzu ilke edinerek, “Bulunduğumuz her coğrafyada oyuncak ile mutlu olan ve mutlu eden herkesin oyuncakçısı olmak” vizyonumuzun bize verdiği heyecan ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

“Geleceğin Sihri Sensin” ilkemizin oluşturduğu stratejilerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda Toyzz Shop İnsan Kaynakları olarak;

*Tüm çalışanlarımızın kariyer gelişimlerine destek olmak; kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla birçok eğitim ve gelişim programı uygulamaktayız.

*Eğitimin kesintisiz bir süreç olduğuna, güncel bilginin zamanında ve doğru bir şekilde insan kaynağımıza ulaştırılması gerektiğine inanıyoruz.

* Çalışanlarımızın profesyonel kariyer gelişimlerini desteklemek; performans ve yetkinlik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ve gelişim kaynakları hazırlayıp sunuyoruz,

*Performans Yönetim Sistemi ile yüksek performans gösteren bir organizasyon kültürü yaratmayı hedeflerken, aynı zamanda çalışanlarımızın gelişimine maksimum derecede odaklanırız. Bu doğrultuda etkin bir performans yönetimi gerçekleştiririz.

Çünkü Toyzz Shop’un Sihri Güçlü İnsan Kaynağıdır.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Muhasebe Arşiv Elemanıİstanbul AsyaBaşvur
Mağaza Müdür Yardımcısıİzmir İstinye Park Başvur
Mağaza Müdürüİzmir Başvur
Grafikerİstanbul Asya Başvur
İç Denetim Uzmanı İstanbul Asya Başvur
Satış Danışmanı İstanbul Asya Başvur

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*