TNT İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

TNT

TNT İş Başvuru Formu

TNT İş Başvurusu yaparak TNT’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda TNT iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirketimizin kalbi insanlarıyla atmakta

TNT’nin sektördeki lider konumu, başarısı ve büyümesinde, dünyanın dört bir yanında hizmet veren çalışanlarımızın enerji ve katkılarının payı büyüktür.  TNT’yi harika bir şirket yapan onlardır.

Herbirine ait değişik kabiliyetleri ile çalışanlarımız TNT’nin kalbidir ve daima da öyle olacaktır.  Bizler, bizi birbirimize bağlayan ortak bir hedefi paylaşmaktayız, hepimiz hizmet işinde çalışmaktayız.  Bu demektir ki, çalışanımız şirketimizin başarısının sürekliliği için en temel belirleyici unsurdur.

TNT, herbiri değişik kültür, dil, din, uzmanlık ve fikirlere sahip olan 63 ülkede faaliyet göstermektedir.  Bu farklılıkları taşıyan geniş bir müşteri yapısına sahibiz ve bu müşterilerimizin en üst seviyede memnuniyetlerini sağlayabilmek için aynı şekilde farklılıkların desteklendiği çalışanlarımızın olması çok önemlidir.

Şirketimizde bir kurum kültürü oluşturmak bizim hedefimizdir.  Değişik kültürlerden gelen çalışanlarımızı desteklemek amacı ile kurulmuş şirket içi paylaşım ağlarımız bulunmakla birlikte, imkanları düşük ancak beceri ve kabiliyetleri yüksek kişilere fırsatlar yaratmak amacıyla yerel kurum ve organizasyonlarla işbirlikleri yapmaktayız.

Çalışanlarımızın yaratıcılıkları ve işlerini sahiplenmeleri, büyümenin çok zor olduğu dönemlerde bile  TNT’nin kar ve değer hedeflerini gerçekleştirmesine ve geçmesine yardımcı olmuştur. Bu büyüme devam etmekte. Bizimle bu tutkuyu, hedefi ve gururu paylaşacak, 63 ülkeden 68.000 çalışanımıza katılacak her seviyeden yeni mükemmel kişileri arayışımız da devam etmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

İLAN TARİHİ POZİSYON ADI ŞEHİR
15.05.2014 Kurye Mersin
15.05.2014 Satış Bölgesi Yetkilisi İzmir
15.05.2014 Satış Bölgesi Sorumlusu Bursa
15.05.2014 Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
15.05.2014 Satış Bölgesi Sorumlusu-Büyük Müşteriler İstanbul(Asya)
15.05.2014 Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul(Asya)
15.05.2014 Satış Bölgesi Müdürü İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
15.05.2014 İç Satış Sorumlusu Ankara

Başvurmak için tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*