Tınaztepe Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

tinaztepe-hastanesi

Tınaztepe Hastanesi İş Başvuru Formu

Tınaztepe Hastanesi İş Başvurusu yaparak Tınaztepe Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tınaztepe Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

TAPDİ Buca Tıp Merkezi’nin sağlık hizmetlerinin ISO 9001-2008 kalite standartlarına uygun olarak her yıl daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, şimdi de İzmir’in Buca semtinde Özel Tınaztepe Hastanesi ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Hastanemiz, bölgemizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak, İzmir’in Buca bölgesinde 2500m2 arazi üzerine 9 katlı, 105 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.

En son medikal teknolojinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 22 branş, 30 poliklinikle hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel hastane olarak hastalarımıza konforlu bir ortamda sağlık güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktayız.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

16 yorum

 1. merhaba adım yasemin izmir eşref paşa hastanesinde hasta kayıt personeli olarak çalışmış bulumaktayım tıbbı sekreterlik sertifikam bulunmaktadır yardımcı olursanız sevinirim telefon numaram 05532494588

 2. merhaba tıbbi sekreterlik bilgisayar sertifikam mevcuttur 2 yıl özel bı hastahanede hasta kayıt servısınde gorev yaptım netsıs armed probel ve microsoft office(word excell powerpoint) programlarını çok iyi düzeyde kullanıyorum.gerekli göruldugu taktırde sizinle calımaktan mutluluk duyarım tel:5533550023

 3. Merhaba 19yasindayim . Tıbbi sekreterlik ve bilgisayar sertifikam mevcut. Microsoft office programlarina hakimim. Kursum yeni bittigi icin bilgilerim taze ve ilk tecrübemde sizin kadronuzda yer almak istiyorum bilgilerimi tecrubelerimi arttıracagima inaniyorum. Telfn nmaram 05070312452

 4. Merhaba ben Gülçin hasta kayıt ve tıbbi sekreterlik beka eğitimden setifikam var eğer sizin içinde uygunsam sizlerle birlikte çalışmak isterim. Teşekkürler.

 5. merhabalar millieğitim onaylı buca halk eğitim merkeinden tıp sekreterliği setrifikam var ayrıca özel doruk dershanesinden yine ikinci kez devam ettim tıp sekreterliği setrifkam var bilgisyar setrifikam var açık öğretime devam ediyorum buca koop ta oturuyorum ailemle hastanenizde hasta kabul departmanınızda görev almak isterim enson 17-04-2015 de yayınlamış olduğunuz ialnınıza bu ikinci yazışım lütfen tarafıma yukarıdaki mail adresinden veya gsm telefonumdan tarafıma ulaşabilirsiniz.tınaztepe hastanesinde veya buca tıp merkezinizde görev almak istiyorum lütfen bana bu konuda yardımızınızı bekliyorum.
  saygılarımla
  zeynep Koç
  gsm:0.507.1224955 veya( 0.534.9278043 nolu telefon annemin telefonudur )

 6. Merhabalar,
  Ben SÜMEYYE AKTÜRK 21 yaşındayım Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciği bölümünde okumaktayım. Ayrıca BEMKA Eğitimde tıbbi sekreterlik kursuna sertifikam yok daha sınava girmedik ama kurstan öğrencileri olduğuma dair ve sınava gireceğime dair belge alabilirim. HASTA KAYIT KABUL departmanınızda sizlerle çalışmak isterim.
  TEŞEKKÜR EDERİM…

 7. merhaba ben büröyönetimi ve sekreterlik bölümü mezunuyum halkla ilişkiler kat sekreteri banko görevlisi hasta kayıt kabul de gibi bölümlerde görev almak istiyorum ben bucada ikamet ediyorum telefon numaram05459516016 SAİME POLAT

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*