ThyssenKrupp Asansör İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

ThyssenKrupp-Asansör-logo

ThyssenKrupp Asansör İş Başvuru Formu

ThyssenKrupp Asansör İş Başvurusu yaparak ThyssenKrupp Asansör’ün ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ThyssenKrupp Asansör iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ThyssenKrupp, 80’den fazla ülkede 180.000 çalışanı olan küresel bir malzeme ve teknoloji şirketidir. 2010/2011 mali yılında ThyssenKrupp cirosu 49 milyar Avro olarak gerçekleşmiştir. Grup, malzeme ve teknoloji konularında uzmanlaşmış ve kendi alanında dünyanın lider şirketlerini oluşturan yedi farklı iş alanından* meydana gelmektedir. Bu iş alanları Malzeme (Çelik Avrupa, Çelik Amerika, Malzeme Servisleri) ve Teknoloji (Asansör, Endüstriyel Tesisler, Parça Teknolojisi, Deniz Araçları Teknolojileri) uzmanlık alanları olarak iki ana grupta toplanır. Ürün ve malzeme konusundaki uzmanlığının yanında, grup sistem çözümleri ve yenilikçi servisler konularında da faaliyet göstermektedir.

ThyssenKrupp, faaliyet gösterdiği her alanda yenilikçi çözümleri ile kendi sektöründe çıtayı yukarı taşımakta ve standartları oluşturmaktadır.

Şirketin yedi ana iş alanından biri olan Asansör Teknolojileri bölümü, asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant, yolcu köprüleri ve özel asansörler ürün ailesi ile müşterilerinin dünyasını daha konforlu hale getirmek üzere çalışır. Yüksek kalite, teknolojik yenilikler ve servis mükemmelliği ile sektörün öncüsü ve takip edileni konumundadır. Şirketin asansör teknolojileri bölümü 5,3 milyar Avro’nun üzerinde bir iş hacmine ulaşmıştır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*