TGS İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Tgs İş Başvuru Formu

Tgs İş Başvurusu yaparak TGS’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tgs iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılacak başvurular ile başlayan istihdam süreci; başvuru formundaki ilgili alanların doldurulması, başvuru yapan adayların formlarının, şirketteki personel ihtiyacı olan birimler için planlanmış kadarı ile uyumunun kontrolü, uygunluğu görülen adayların yüz yüze yapılacak sınav ve mülakatlara katılması ile ilerler. Sınav ve mülakat sonucu, istenen kriterlere uyan adaylar için yönetim onayı alınır. İstihdam sürecine dahil tüm adayların CV ve mülakat vb. Her türlü kişisel bilgileri “İK İstihdam Süreç Takip Programı” ile tek bir havuzda toplanır.

Staj İmkânları 

TGS, genellikle yaz aylarında stajyer kabul etmektedir. Sektörle ilgili mesleki eğitim veren okullar öncelikli tercihtir (Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okulu gibi). Yurt dışından gelen taleplerde, okulların ülkemizdeki denklikleri ve sağlık sigortası güvencesine dikkat edilmektedir.

• Staj yapmak isteyen öğrenciler, stajlarının zorunlu olduğunu belgelemelidir.
• Yaz dönemi için Şubat-Mayıs ayları, kış dönemi için ise Eylül-Aralık ayları arasında başvuru yapılmalıdır.
• Staj süreleri okulun belirttiği şekilde ayarlanmaktadır.
• Staj süresince personelin yararlandığı yemek ve servis hizmetlerinden stajyerler de yararlanır.
• Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından verilen apron kartı için gerekli şartlar yerine getirilmeli ve masraflar stajyer tarafından ödenmelidir.
• TGS, ihtiyaç ve kapasite açısından değerlendirme yapar ve başvuruları reddedebilir
• Staj yapmak isteyenler adaylar, sadece İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne başvuru yapabilir.

TGS HAKKINDA

Türk Hava Yolları A.O. ve HAVAŞ ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 118 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. TGS, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 516 bine yakın frekansın üzerindeki uçuşuna 5.500’ün üzerinde ekipmanı ve 8 binden fazla personeliyle yer hizmetleri kapsamındaki tüm faaliyetleri uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır.

İK POLİTİKASI

TGS Yer Hizmetleri A.Ş, insan kaynakları politikası olarak “doğru işe doğru insan” felsefesini benimseyerek; risk alabilen, iletişim becerisi yüksek, rekabetçi, iş tecrübesi ve eğitimiyle teknoloji kullanımını birleştirebilen, kendini devamlı geliştirerek fark yaratmada etkin ve en az bir yabancı dil bilgisine sahip kişileri istihdam etmektedir.
Adaylar, sınavlara tabii tutulmakla birlikte bire bir mülakatlar yapılarak değerlendirilmekte ve uygun pozisyona yerleştirilmektedir.

TGS İnsan Kaynakları ve Eğitim şu ilkeleri amaçlamaktadır;
• Tüm kadrolarda deneyimli adaylara öncelik verilmesi ve yeni personelin işe uyumunun en kısa sürede sağlanması
• İstihdam sisteminde, şirkete özgü yazılım kullanarak, CV, mülakat ve işe alım süreçlerinin düzenli takip edilmesi
• Kaliteli iş anlayışı ilkesine uygun olarak performans ve motivasyona yönelik psikologlar kontrolünde eğitici, yönlendirici programlar hazırlanması,
• Kurum içi ve dışı nitelikli eğitimlerle iş yetkinliğinin artırılması
• İç istihdam: İhtiyaç duyulan kadrolar için, şirket çalışanlarının geçiş yapma, görev alma taleplerinin öncelikli olarak değerlendirilmesi, gerektiğinde grup halinde mülakat yapılarak sunumlarla şirket tanıtımlarının gerçekleştirilmesi

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

16 yorum

 1. MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR
  AD ÖZGÜR
  SOYAD GÜMÜŞ YAŞ 22
  ASKERLİK YAPILDI
  TSG AİLESİYLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  REFERANS BEKİR BALCI MAKİNİST pushback A EKİBİ

 2. Merhaba.tgs de çalışmayı çok istiyorum daha önceleri pegasus.hava taşımacılığı. Aş.çalışıyordum.uçak temizliği ve şutaltında çalıştım.işimden çıkarıldım işsizim ispanyolca ve ingiliz cem var.orta okul mezunuyum istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.daha önceleri madrid havaalanındada çalıştım. B sınıfı.ehliyetim.var.telefonum.05537931943.sizinle çalışmayı çok istiyorum saygılarımla.ben adem eşidir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*