TGS İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Personel alımı ve iş başvuru formu

TGS İnsan kaynakları birçok havalimanı için yeni iş ilanları yayımlamaya ve iş başvurularını değerlendirmeye devam ediyor. Birçok pozisyonda Personel istihdam edecek olan TGS Yer Hizmetleri şirketi işe alım sürecini insan kaynakları aracılığı ile yönetecek. TGS İnsan Kaynakları Kariyer yapmak isteyen adayların iş başvuru formlarını inceleyerek uygun bulunan adayları uygun departmanlara yerleştirecek.

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. hakkında

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde hizmet vermeye başlamış ve İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Antalya, Adana, İzmir, Milas-Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında olmak üzere tam 8 istasyonda hem THY hem de diğer havayollarına yer hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük havayolu şirketi olarak bilinen TGS Yer Hizmetleri A.Ş. gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. TGS yer hizmetleri yılda ortalama 100 milyon yolcuya kaliteli hizmet verme gayretindedir.

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. departman ve pozisyonlar

TGS Yer Hizmetler A.Ş.  Çalışabilecek birçok departman ve pozisyona sahiptir. Özellikle en çok alım yaptığı departman ve pozisyonlar ise şöyledir:

 • Özel Güvenlik
 • Müşteri Danışmanı
 • Valiz Taşıma Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Müdürlükler
 • Çevre Görevlisi
 • Bilet satış görevlisi

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. iş başvuru formu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. belirli dönemlerde iş başvurularını yayınlamakta ve bu nedenle o dönemi mutlaka sıkı takip etmeniz gerekmektedir. https://www.tgs.aero/ adresinden genel başvuru yapmanız sizin lehinize olacaktır. Bu başvurunuzun insan kaynakları havuzunda birikerek ihtiyaç anında incelenmesini sağlayacak ve işe alım sürecinizi hızlandıracaktır. Bir diğer önemli konu ise CV’nizin etkili ve güncel olmasıdır. Başvuruyu gerçekleştirirken mutlaka kontrol etmelisiniz.

Başvuru İçin Link i TIKLAYINIZ .

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

20 yorum

 1. MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR
  AD ÖZGÜR
  SOYAD GÜMÜŞ YAŞ 22
  ASKERLİK YAPILDI
  TSG AİLESİYLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  REFERANS BEKİR BALCI MAKİNİST pushback A EKİBİ

 2. Merhaba.tgs de çalışmayı çok istiyorum daha önceleri pegasus.hava taşımacılığı. Aş.çalışıyordum.uçak temizliği ve şutaltında çalıştım.işimden çıkarıldım işsizim ispanyolca ve ingiliz cem var.orta okul mezunuyum istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.daha önceleri madrid havaalanındada çalıştım. B sınıfı.ehliyetim.var.telefonum.05537931943.sizinle çalışmayı çok istiyorum saygılarımla.ben adem eşidir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*