Tepe Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

tepe-guvenlik-is-basvuru-formu

Tepe Güvenlik İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Tepe Güvenlik iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Tepe Güvenlik şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Tepe Güvenlik insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. , personel yönetimini tüm yasal gereklilikler ve Bilkent Holding prensipleri doğrultusunda gerçekleştirirken tüm çalışanlarının memnuniyeti ve tatminini de dikkate almaktadır.

Tüm çalışanlarımız kişisel yeteneklerinin en üst sınırına kadar gelişmesi için desteklenmektedirler. Amacımız, şirket politikası ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapımızı dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamaktır. İnsan kaynaklarımızın en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve yönetim gücünün şirket hedefleri doğrultusunda insan kaynaklarının yönlendirilmesi için sürekli iyileştirme ve gelişim yaklaşımı benimsenmiştir. Bu sayede çalışanlarımıza her zaman profesyonel bir iş ortamı sunmak mümkün olmaktadır.

Açık Pozisyonlar (84)

GÜVENLİK GÖREVLİSİ, Lojistik Depo Elemanı,  ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ,  Elektrik Bakım Teknikeri,  İNGİLİZCE BİLEN GÜVENLİK GÖREVLİSİ,  Montaj Teknikeri/Teknisyeni,  Muhasebe Memuru,  Etkili İletişim Eğitmeni,  Stajyer Güvenlik Görevlisi,  TEMİZLİK ELEMANI ,  Temizlik Görevlisi ,  AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ,  Temizlik Şefi (Bayan)

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN.

Şirketimiz hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenlik hizmeti verilmesi nedeniyle temel kaynak insan olup, bu kaynağın Tepe Grubu misyonuna uygun olması gerekmektedir. Mevcut şirket çalışanları ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek ve hizmet verdiğimiz işletmelerin talepleri doğrultusunda eleman seçimi yapmak üzere faaliyet gösterilmektedir.

Şirket, İnsan Kaynakları Yönetimi politikasını Bilkent Holding değerleri doğrultusunda oluşturmuştur. Politikamıza göre Şirketimiz eleman seçiminde adayların; çağdaş, Atatürkçü düşünceye uygun, yeniliklere ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve sistemi geliştirmeyi hedefleyen, düşünülen pozisyonla ilgili konuda uzman, bilgi, beceri ve deneyime sahip kişiler olmalarına önem verir.

Şirketimizde mevcut görevlerin her biri için aranan öğrenim seviyesi ve mesleki yetkinlik düzeyi görev tanımları ile saptanmış olup, belirlenmiş olan ücret skalasına göre görevlendirme yapılmaktadır.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
    0506 985 35 75 0553 264 40 09

  2. Merhaba Ben Yılmaz Özduran doğma büyüme İstanbulda ikamet 35 yaşındaym silahlı Güvenlik kimlik mevcut önlisans mezunuyum iş arıyorum ilginize teşekkür ederim saygılar.
    0538010****

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*