Temsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

TEMSA

Sabancı Holding Tarafından 1968 Yılında Adana da Kurulmuş tur.

Temsa Global, 1968 yılında kurulan ve otobüs ve midibüs segmentinde üretim ve ihracat yapan, ayrıca Mitsubishi marka otomobillerin ithalat ve satışını gerçekleştiren Türkiye merkezli otomotiv şirketi.

Şirketin Adana’da 555.000 m²’lik alana kurulu fabrikası, 4.000 adet otobüs ve midibüs, 7.500 adet hafif kamyon olmak üzere yılda tek vardiyada toplam 11.250 adet araç üretim kapasitesine sahiptir. Fabrikada Safir şehirlerarası yolcu ve turizm otobüsleri, Prestij midibüsleri ile şehir içi toplu taşımacılık için üretilen Avenue otobüsler, ayrıca Amerika için TS35, TS30, TS45 ve Avrupa için Avenue, LD, Midi Coach segmentinde ise MD9 otobüsleri üretilmektedir.

Temsa ürettiği araçları Fransa, Almanya, İtalya, Avusturya, İsveç, Litvanya ve Benelüks gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve çeşitli Türk cumhuriyetlerine ihraç etmektedir. İhraç ve satış yaptığı ülkelerin sayısı 46’dan fazladır.

Firmanın 1500 ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR:

Üretim Mühendisi

Adana(Seyhan)

Stratejik Pazarlama Uzmanı

İstanbul(Asya)

Bölge Yedek Parça ve Servis Yöneticisi

Adana

Pazarlama Uzmanı

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Ürün Yöneticisi / Yönetmeni

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Avukat

Adana(Seyhan)

Lojistik Uzmanı

Adana

Maliyetlendirme Uzmanı

Adana

İLGİLİ POZİSYONA TIKLAYARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ.

6 yorum

  1. Slm adım yasin eker eml metal işleri üniv den otomasyon 1 ci sınıf da bıraktımm kaynak işinde çok yatkınım ilgililerden iş arıyorum askerden yeni geldim çalışmaya mithş ihtiyacım asla yüzünüzü kara çıkartmam 05469749424

  2. Gaz altı kaynak ve elektrot ustasiyim 33 yaşındayım daha önce tekfende çalıştım meslek lisesi mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum tlf..0538 677 65 36

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*