Teleset İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

teleset-is-ilanlari

Teleset İş Başvuru Formu

Teleset İş Başvurusu yaparak Teleset’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Teleset iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan faktörü bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biridir.
TELESETGROUP İnsan Kaynakları olarak, yetenekli ve başarılı kişileri bünyemize katma ve gelişmelerine katkı sağlayarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.
Çalışanlarımızın aidiyetlik duygusunu yaşayarak, TELESETGROUP Ailesinin bir üyesi, bir parçası olduğunun farkındalığını hissetmeleri temel ilkemizdir.

SEÇME ve YERLEŞTİRME
Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar sayesinde kalıcı olmayı hedefleyen ve başarılı kişiler istihdam edilir.
Açık pozisyonlara yönelik  internette ve kariyer sitelerinde ilanlar çıkarak adaylara ulaşıyoruz, verilen ilanlar dışında genel başvuru yolu her dönem açıktır.
Personel Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.
İnsan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar.

STAJ OLANAKLARI
TELESETGROUP ve bağlı şirketlerinde İşkur, Çıraklık Eğitim Merkezi, Ticaret, Endüstri Meslek Lisesi ve Üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlanır.
Şirketimiz, Üniversite ve meslek liselerinde öğrenim gören öğrencilerin, teorik olarak öğrendikleri bilgileri uygulamada da gözlemleyerek ve katılımcı olarak pekiştirmelerini sağlamak amacı ile staj imkanı sağlamaktadır.
Üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda TELESETGROUP çatısı altındaki şirketlerimize kazandırmak sistemin temel amacıdır.
Yaz Dönemi Stajı : Şirketimizde Haziran-Eylül döneminde üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlanmaktadır.
Kış Dönemi Stajı : Şirketimizde Eylül – Haziran döneminde (öğrenim dönemi) meslek lisesi öğrencilerine staj imkanı sağlanmaktadır.

EĞİTİM
TELESETGROUP olarak, öncelikli hedefimiz; globalleşmeyi, değişimi, gelişimin getirilerini ve teknolojiyi sürekli izleyen, bütün bunları işine yansıtarak şirketini ileriye taşıyacak, farklılık yaratan çalışan, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmektir.
Eğitim planlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere oluşturulmaktadır.

Şirketimize yeni katılan personel, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren TELESETGROUP Oryantasyon Programı çerçevesinde işe uyum eğitimlerine tabi tutulur.
Organizasyonun her seviyesindeki çalışanlara organizasyonel gereksinimler, şirket hedefleri, bireysel hedefler ve çalışanın kişisel gelişim ihtiyaçları doğrultusunda şirket içi ve dışı eğitim programları uygulanır.

TELESETGROUP, bağlı şirketlerinin devamlılığını sağlamak amacıyla en iyi insan gücünü istihdam etmek, eğitim programları ile de gelişim ve ilerlemelerine imkan tanımak amacıyla eşit fırsatlar yaratmaktır.

KARİYER
TELESETGROUP olarak hem bugünkü başarımızın devamını sağlamak, hem de gelecekteki başarımızı garanti altına almak, aynı zamanda da insan kaynağını potansiyeli doğrultusunda değerlendirebilmek amacıyla bir Gelişim ve Kariyer Planlama sistemi uygulamaktayız.
Bu sistem sayesinde İnsan Kaynağımız düzenli olarak yetenekleri ve yetkinlikleri bazında değerlendirilmekte olup, şirketimizin gelecek nesil yöneticilerini oluşturacak potansiyelde olduğuna inanılan kişilerin gelişim ihtiyaçları, özel olarak takip edilen eğitim ve geliştirme programlarıyla adreslenmektedir.
Çalışanların kariyer planları şirket stratejileri, gelecek planları ve ileriye dönük ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu planlama kişisel ve organizasyonel ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir.
Değerlendirmeler, kişilere yönelik değil işlere yönelik olarak yapılır. Çalışanların kariyerleri performansları doğrultusunda şekillenir. Pozisyonlar arası geçişler, şirket kuralları doğrultusunda gerçekleşir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*