Tekstilbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

tekstil-bank

Tekstilbank İş Başvuru Formu

Tekstilbank İş Başvurusu yaparak Tekstilbank ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tekstilbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tekstilbank ailesine katılmak istiyorsanız, yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek, size uygun olan ilanlara başvurunuzu yönlendirebilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, sektöründe saygın bir yer edinmiş olan Tekstilbank ailesinde, sizi de görmekten mutluluk duyarız.

İşe Alım Süreci

Yıllık insangücü planlaması doğrultusunda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için deneyimli ve deneyimsiz eleman alımları gerçekleştirilmektedir. Yenibiriş sitesi aracılığıyla yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucunda, sınav ve görüşme aşamalarını geçen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Deneyimli eleman alımlarımız, görevin niteliğine göre konusunda uzmanlaşmış adayların ilgili yöneticiler ve Bölümümüz ile yapacağı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir. Deneyimli eleman alımlarımız için sınav aşamamız bulunmamaktadır.

Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Çağrı Merkezi Uzmanı
  • ORGANİZASYON VE SÜREÇ YÖNETİMİ BİRİMİ UZMANI
  • İş Akış Yazılım Uzmanı
  • İş Akış Yazılım Uzmanı (Deneyimsiz)
  • Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*